Persoonlijke zone
Imprimable
Belfort, 06-07/06/2009, FRA - Triathlon de Belfort
Rapportenlijst > CD - Elite Homme - Vidéo à l'arrivée
Zoek: Bladzijde: [1]
73 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdPlaatsNaamGemeente
1.33010084853299MS2FRAVIDAL Laurent25FRA1:48:041ELMMONTPELLIER
2.6010201668542MS3FRAMOULAI Tony33FRAPOISSY TRIATHLO1:48:292ELM
3.8010206558599MS2FRAROUAULT Gregory29FRAPOISSY TRIATHLO1:48:473ELM
4.3601008436469MS2FRAHAUSS David25FRA1:48:564ELMAGAY
5.6206025702253MS3FRADEGHAM Toumy30FRAMULHOUSE OLYMPI1:49:245ELM
6.1150057503250MS3FRAVINCENT Yohann30FRA1:49:556ELM
7.3101733338584MS1FRALUIS Vincent20FRAST GENEVIEVE TR1:50:071U23
8.21100303455099MS2GBRSHAW Karl27GBRSAINT RAPHAEL T1:50:137ELMSAINT RAPHAEL
9.34010084477484MS1FRABILLARD Bertrand22FRA1:51:002U23ROUTE DE MONDE
10.67150056060484MS1FRADUCHAMPT Felix20FRAMONTLUÇON TRIAT1:51:063U23
11.5010204941884MS2FRAMOREAU Cyril25FRAPOISSY TRIATHLO1:51:208ELM
12.9010203969284MS1FRADAUBORD Brice24FRAPOISSY TRIATHLO1:51:259ELM
13.50010813246784MS1FRALESCURE Aurelien23FRAEC SARTROUVILLE1:51:4210ELMVILLEFRANCHE DE ROUERGUE
14.76050268105650MS2FRAPANNIER Anthony25FRAMETZ TRIATHLON1:51:4311ELM
15.19101377106650MS1FRACADIERE Romain24FRAOLYMPIC NICE TR1:52:0612ELMNICE
16.58180252182252MS3FRASUPPI Laurent31FRALES SABLES VEND1:52:2713ELMRENNES
17.39220215740784MS1FRAOBOZIL David20FRAAUTUN TRIATHLON1:52:454U23
18.11010202995784MS1FRADIEMUNSH Etienne21FRAPOISSY TRIATHLO1:52:505U23
19.28230011594832MS3FRAFAIVRE-PIERRET Pascal30FRABESANÇON TRIATH1:53:0614ELM
20.81210426639284MS1FRATOIN Maxime21FRATOCC1:54:356U23
21.3501008589584MJ1FRAESSADIQ Medhi23FRALAGARDERE PARIS1:54:4215ELM
22.2150050363932MS2FRABECKER Nicolas29FRA1:54:5316ELM
23.27230013030584MS2FRALARDIER Jonathan26FRABESANCON TRIATH1:55:0517ELM
24.23011695735584MS1FRATRYOEN Jonathan23FRAVERSAILLES TRIA1:55:2118ELM
25.51190044025245MS2FRALEBOUCHER Thomas28FRAESMGO TRIATHLON1:55:2819ELMGONFREVILLE L'ORCHER
26.15070426392584MS1FRAJURKIEWICZ Jérémy21FRAASMSE TRI 421:55:387U23
27.22190235590684MS1FRABERENGER Thomas22FRAPIRANHAS1:55:468U23GRANVILLE
28.69110130454984MS2FRAVLAEMYNCK Julien27FRAMONTPELIER AGGL1:56:0920ELM
29.49190065402584MS1FRAGUIVARC'H Pierre23FRAROUEN TRIATHLON1:56:3221ELMMOTNPELLIER
30.18070605104284MS2FRAGRAND Lothain25FRACRV LYON1:56:5822ELM
31.75050263344784MS1FRAOESTERLE Cédric24FRAMETZ TRIATHLON1:57:0423ELM
32.74190060132152MS3FRALE HIR Nicolas31FRAROUEN TRIATHLON1:57:1424ELM
33.78190044958232MS3FRAFREUDENREICH Bruno30FRAESMGO TRIATHLON1:57:3225ELMGONFREVILLE L'ORCHER
34.40220210577152MS3FRAVIEVILLE Francky33FRAAUTUN TRIATHLON1:57:4326ELM
35.73200146482284MS1FRAGUERINEAU Fabien23FRACAEN TRIATHLON1:57:5727ELM
36.25011692781984MS2FRABILLA Pierre26FRAVERSAILLES TRIA1:58:0528ELM
37.29230120165343MS3FRAPOCHON Cyril30FRAGT VESOUL1:58:1129ELMBAULNE
38.52111042163352MS4FRAHAMARD Christophe35FRAJACOU TRIATHLON1:58:1430ELMMONTPELLIER
39.56180253270353MS3FRABOUCHARD Benoît24FRALES SABLES VEND1:58:1931ELMCRAON
40.48020192791952MS3FRAGILLODTS Guillaume34FRATRI LITTORAL 591:58:4932ELMCOUDEKERQUE-BRANCHE
41.7010205638599MS1FRAPIERI Sébastien21FRAPOISSY TRIATHLO1:59:009U23
42.100102037321184MS1FRADAVIN Cédric20FRAPOISSY TRIATHLO1:59:0010U23
43.47170604814547MS2FRACHASSERY Anthony28FRAST AVERTIN SPOR1:59:0633ELM
44.37220214515352MS2FRAFANOVARD Xavier29FRAAUTUN TRIATHLON1:59:3134ELM
45.24011695513699MS3FRACOMBALUZIE Fabien32FRAVERSAILLES TRIA2:00:2635ELM
46.46091213554745MS3FRAANTOINE Philippe32FRACN GAP2:00:3836ELMGAP
47.65060252262484MS1FRAFEBVAY Antoine22FRAMULHOUSE O.T2:00:4011U23
48.44030652848653MS2FRABAHEUX Tony25FRABAIE DE SOMME2:01:1237ELMAMIENS
49.55250265874084MS1FRATESTET Thomas22FRACTNC2:01:4212U23NOUMEA
50.77010153442984MS1FRAPOZZO DI BORGO Romain24FRANAGEURS DE PARI2:01:4538ELM
51.53170603205184MS1FRAEDELY Guillaume21FRAST AVERTIN SPOR2:02:4813U23
52.17070602273232MS3FRABOIS Jean-Christophe34FRACRV LYON2:03:3239ELM
53.16070427149350MS2FRABERNAUD Jean-Louis26FRAASMSE TRI 422:04:0140ELM
54.13071347453336MS3FRADELETRAZ Julien34FRACHAMBERY TRIATH2:04:2041ELMMONTMELIAN
55.20100303620584MJUFRDUMOULIN Alexandre18FRASAINT RAPHAEL T2:06:0714U23SAINT RAPHAEL
56.43070607744884MS1FRABAURAND Christophe22FRACRV LYON TRI2:17:3315U23VILLEURBANNE
DNF30011733012784MJUFRAANDRE Thomas19FRAST GENEVIEVE TRU23
DNF45071290027884MS2FRABOLON Nicolas26FRAVALENCE TRIATHLELMVALENCE
DNF57180251730484MS2FRABOUTTIER Grégory27FRALES SABLES VENDELMBEAUMONT
DNF42140193652184MS1FRADESSENOIX Boris24FRATCG79 PARTHENAYELMAIRVAULT
DNF38220212943852MS2FRAGAUTRON Cyril28FRAAUTUN TRIATHLONELM
DNF68210422170952MS4FRALE VEZU Laurent37FRATOCCELM
DNF80190043583799MS2FRALEBRUN Aurelien28FRAESMGO TRIATHLONELMMONTPELLIER
DNF4010201812783MS3FRALOISEL Charly31FRAPOISSY TRIATHLOELM
DNF1207129264928MS1FRANOHARET Axel20FRAVALENCEU23
DNF54140196783932MS2FRAONILLON Nicolas26FRATCG79 PARTHENAYELMPARTHENAY
DNF26010472918884MJUFRAPAQUI Rudy18FRATRIATH'CLUB ANDU23ANDRESY
DNF41010153479050MS4FRAPERRIER Christophe36FRANAGEURS DE PARIELM
DNF66060393526384MS1FRAPHAN Florient23FRAFAST GUEBWILLERELM
DNF64060233342543MS1FRAPILLON Guillaume23FRAASPTT STRASBOURELM
DNF32011733818353MS1FRARAPHAEL Aurélien21FRAST GENEVIEVE TRU23
DNF71050268105899MS1FRAREBEYROTE Théo22FRAMETZ TRIATHLONU23
DNF72050264832084MS1FRAROUYER Jordan22FRAMETZ TRIATHLONU23
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]