Persoonlijke zone
Imprimable
Xonrupt, 10/07/2011, FRA - XTerra France
Rapportenlijst > Poussin + Pupille - Resultaat
Zoek: Bladzijde: [1]
48 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.ClubTijdPlaatsNaam
1.5GEORGENTHUM Paul11SELESTAT CENTRE7:581pug
2.1TACHE Quentin11TRIATHLON EPINA8:432pug
3.53FGROSPERRIN Hana13BESANCON TRIATH8:501bef
4.34FSKIBKA Manon11TSR 789:041puf
5.27HAAS Tobias11VFL PFULLINGEN9:083pug
6.7THOMAS Robin10NEUBOIS9:224pug
7.8SONZOGNI Paul11SORCY SAINT MAR9:295pug
8.12FRANCOIS Victor11VIGNOT9:336pug
9.30FIEGEL Hugo11BERG9:507pug
10.40WERLE Patrick9MISTRAL TRIATH'9:551pog
11.4SAUDER Jules10AUTREVILLE SUR 10:018pug
12.51FHEUER Hannah11DAV RAGENSBURG10:032puf
13.32FMASSON Chloé10VERSAILLES TRIA10:063puf
14.26GABET Hugo10PASTEL TRIATHLO10:119pug
15.19SCHREIBER Pierre11SCHERWILLER10:1610pug
16.10FBOUCHE Lilou10TRI CLUB DEODAT10:174puf
17.50DIDON Amaury11MERKWILLER10:2211pug
18.47BOUDARD Arthur11EVREUX AC TRIAT10:2912pug
19.42GOURAUD Julien11TRIATHLON EPINA10:4113pug
20.38MESTRE Thomas9CASTELLANE10:582pog
21.11MEYER Pierre Louis9ASPTT MULHOUSE 11:013pog
22.18FMOREL Justine11GERARDMER TRIAT11:105puf
23.21CORREIA Mattéo9GERARDMER TRIAT11:184pog
24.46BLASIUS Eliot9MILLERY11:215pog
25.41FARNOULD Emilie11LA BRESSAUDE RO11:226puf
26.48MORLOT Lucas9CTVHS11:236pog
27.31FOCZACHOWSKI Aurelie11LISSIEU11:247puf
28.36JEANSON Raphaël9VILLEBON SUR YV11:247pog
29.49FBRIERLEY Abigail10CUPER11:298puf
30.3FKIENTZ Annaëlle10SELESTAT CENTRE11:449puf
31.45VAUDRY Lucien9LA CERLANGUE11:538pog
32.2BERRUS Teiva11NIMES11:5914pug
33.13FEUVRAUX Théo9GERARDMER TRIAT12:209pog
34.24FRAFIARENANA Lucie10MONTMOTIER12:2410puf
35.9FBOUSSARD Maelenn10ANOULD12:4711puf
36.20FCOUCEIRO Valentina11METZ TRIATHLON12:5312puf
37.29GOYEAUD Théo11LES ETANGS12:5515pug
38.44SIMON Elio9SAINT ETIENNE L13:2010pog
39.23FRAFIARENANA Alice10MONTMOTIER13:2413puf
40.39WERLE Fabian11MISTRAL TRIATH'13:2516pug
41.52FVANIER Clara9GERARDMER13:391pof
42.22GRANDPIERRE Julien11MONTMOTIER13:4417pug
43.15FGROULARD Clothilde10PASTEL TRIATHLO14:0514puf
44.25FGABET Manon8PASTEL TRIATHLO14:062pof
45.6PETIT Thomas11TRIATHLON EPINA14:3918pug
46.33FOCZACHOWSKI Laura8LISSIEU15:303pof
47.35FLECOMTE Lison10ANTSIRABE15:3415puf
DNF43FAETIBOLT Valentin11FRELANDpug
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]