ImprimablePdf
Running Tour > 2010 - Brussels, 16/10/2010, BEL - Acerta Brussels Ekiden
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   Ekiden Insc.: 759, Strt.: 736, Finis.: 726  

  • Resultaat
  • HR Teams
  • Directie Teams
  • Acterta Teams
  • Dika Teams
  • Top
    1. NIKE BOWERMAN AC - HEREN 02:07:39
    2. DEN BLOMPOT 02:08:35
    3. SCOTT EDKIDEN VRIENDEN 02:14:40
    4. GALA PRIMINVEST 02:15:22
    5. PUNK RUNNING 02:16:06
     
    Per categorie
    am NIKE BOWERMAN AC - HEREN 02:07:39
    cm DUFFEL ATLETIEKCLUB 1 02:16:18
    em SANDOZ 4 02:27:01
    cx ATLETIEK LAND VAN AALST 1 02:28:46
    ax TEAM BLOMMAERT MIXED 02:30:12
    af NIKE BOWERMAN AC - DAMES 02:35:18
    ex LES CAPEURS DE OUF 02:40:33
    cf DCLA DAMES 02:47:23
    ef CACE MARY 03:04:36


    2.   Runner 1 - 5km Insc.: 759, Strt.: 736, Finis.: 735  

  • Resultaat
  • Top
    1. RUELL Kim 00:14:48
    2. NAERT Koen 00:14:50
    3. MARRION Geoffrey 00:15:16
    4. VANDELEENE BRIEUC 00:15:26
    5. LAURENS Glen 00:15:28
     
    Per categorie
    MAL RUELL Kim 00:14:48
    FEM DE GRANDE Lindsey 00:17:21


    3.   Runner 2 - 10km Insc.: 759, Strt.: 735, Finis.: 735  

  • Resultaat
  • Top
    1. TASAMA Dame 00:30:17
    2. RACHED Adil 00:30:59
    3. TORFS Sanne 00:31:46
    4. VANDROOGENBROECK Lander 00:31:57
    5. D'HONDT Kiell 00:31:58
     
    Per categorie
    MAL TASAMA Dame 00:30:17
    FEM DE SCHRYDER Selien 00:36:53


    4.   Runner 3 - 5km Insc.: 759, Strt.: 735, Finis.: 735  

  • Resultaat
  • Top
    1. BEKELE Atelan 00:14:51
    2. STESSENS TIM 00:15:43
    3. COLLIGNON Frederic 00:15:43
    4. PAUWELS Roel 00:15:46
    5. COPPENS Bram 00:15:53
     
    Per categorie
    MAL BEKELE Atelan 00:14:51
    FEM VANDE RIVIERE KATRIJN 00:18:22


    5.   Runner 4 - 10km Insc.: 759, Strt.: 735, Finis.: 734  

  • Resultaat
  • Top
    1. ORUGHENA Jonas 00:26:32
    2. NKUNZIMANA Onesphore 00:30:20
    3. BASHIR Abdi 00:30:57
    4. RIJNDERS Pieter 00:32:15
    5. VAN WAEYENBERGE Mario 00:32:15
     
    Per categorie
    MAL ORUGHENA Jonas 00:26:32
    FEM BELETE Almensch 00:35:31


    6.   Runner 5 - 5km Insc.: 759, Strt.: 734, Finis.: 731  

  • Resultaat
  • Top
    1. NAGASSI Abdi 00:15:20
    2. DUVIVIER Antoine 00:15:37
    3. VIERENDEELS PIETER 00:16:07
    4. HENDRIKX JEROEN 00:16:20
    5. HEMERRIJK Pieter 00:16:29
     
    Per categorie
    MAL NAGASSI Abdi 00:15:20
    FEM MARICHAL Anne-Sophie 00:18:52


    7.   Runner 6 - 7.195km Insc.: 759, Strt.: 731, Finis.: 724  

  • Resultaat
  • Top
    1. CAELEN Florent 00:21:00
    2. D'HOEDT Jeroen 00:21:25
    3. CRUL Timothy 00:21:55
    4. VAN ASSCHE LUKAS 00:21:57
    5. KENIS RUBEN 00:22:13
     
    Per categorie
    MAL CAELEN Florent 00:21:00
    FEM DE BROUWER JILL 00:24:29


    ChronoRace - Electronic Timing - www.chronorace.be