Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Zoersel, 29/06/2019, BEL - Stratenloop Zoersel
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   300m G1 Insc.: 5, Strt.: 5, Finis.: 5  

  • Resultaat
  • Top
    1. VAN MEEKBERGER Kyra 0:01:41
    2. SLEECUX Amber 0:01:53
    3. ROMBOUTS Finne 0:01:58
    4. VAN RAEMDONCK Lewis 0:02:07
    5. VANDERBIESEN Noah 0:03:36
     
    Per categorie
    vro VAN MEEKBERGER Kyra 0:01:41
    man VAN RAEMDONCK Lewis 0:02:07


    2.   300 G2 Insc.: 6, Strt.: 6, Finis.: 6  

  • Resultaat
  • Top
    1. LAURYSSEN Ruben 0:01:14
    2. SIMONS Patricu 0:01:17
    3. ROMBOUTS Joppe 0:01:18
    4. VAN MEERBERGEN Stella 0:01:29
    5. VINGERHOETS Ruben 0:01:35
     
    Per categorie
    man LAURYSSEN Ruben 0:01:14
    vro VAN MEERBERGEN Stella 0:01:29


    3.   750m Insc.: 5, Strt.: 5, Finis.: 5  

  • Resultaat
  • Top
    1. JANSSENS Simon 0:02:51
    2. ROEFS Sig 0:02:55
    3. VERMANDEN Mati 0:03:23
    4. LAURYSSEN Lisa 0:03:40
    5. JANSSENS Olivia 0:03:44
     
    Per categorie
    man JANSSENS Simon 0:02:51
    vro LAURYSSEN Lisa 0:03:40


    4.   1500m Insc.: 1, Strt.: 1, Finis.: 1  

  • Resultaat
  • Top
    1. VINGERHOETS Siebe 0:07:15
     
    Per categorie
    man VINGERHOETS Siebe 0:07:15


    5.   5km Insc.: 21, Strt.: 21, Finis.: 21  

  • Resultaat
  • Top
    1. VEN DEN HEUVEL Hans 0:17:09
    2. DUSART Arno 0:17:53
    3. VAN AU WAAL Vil 0:19:11
    4. HENNIS Jo 0:19:30
    5. CHRISTIANEN Lucas 0:19:51
     
    Per categorie
    man VEN DEN HEUVEL Hans 0:17:09
    vro VAN ELSACKER Floor 0:23:16


    6.   10km Insc.: 20, Strt.: 20, Finis.: 20  

  • Resultaat
  • Top
    1. DE BRUYN Peter 0:38:07
    2. DE WOLF Nils 0:39:13
    3. VAN MEERBERGEN Gerd 0:43:33
    4. SOETEMAN Jan 0:43:52
    5. GEYS Jain 0:45:22
     
    Per categorie
    man DE BRUYN Peter 0:38:07
    vro ARUYER Sarah 0:53:14


    7.   15km Insc.: 10, Strt.: 10, Finis.: 8  

  • Resultaat
  • Top
    1. VAN DEN BERGH Kris 0:57:23
    2. VERHOEVEN Dieter 1:12:12
    3. GOORMANS Debby 1:13:55
    4. EYSKENS Wim 1:18:04
    5. BOHEZ Miranda 1:28:40
     
    Per categorie
    man VAN DEN BERGH Kris 0:57:23
    vro GOORMANS Debby 1:13:55


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen