Member area
ImprimablePdf
Einruhr, 21/06/2009, DEU - VOR-LOTTO-CUP - Einruhr
List of reports
Search:

Complains are not accepted anymore. Results are final.

1.   Poussins Insc.: 12, Strt.: 12, Finis.: 11  

  • Classement
  • Top
    1. LOGEN Marek 4t. 00:09:44
    2. QUATTELBAUM Simon 4t. 00:09:45
    3. RODER Jonas 4t. 00:10:17
    4. ALBRECHT Paul 4t. 00:10:18
    5. REX Konstantin 4t. 00:10:18
     
    By category
    POU LOGEN Marek 4t. 00:09:44


    2.   Pupilles Insc.: 27, Strt.: 27, Finis.: 26  

  • Classement
  • Top
    1. REX Laurenz 5t. 00:09:32
    2. THISSEN Thomas 5t. 00:10:51
    3. JORIS Senne 5t. 00:11:02
    4. NEUMANN Tom 5t. 00:11:19
    5. JERMON Niklas 5t. 00:11:48
     
    By category
    PUP REX Laurenz 5t. 00:09:32


    3.   Benjamins Insc.: 21, Strt.: 21, Finis.: 20  

  • Classements
  • Top
    1. DEBY Quentin 12t. 00:22:41
    2. JORIS Ward 12t. 00:22:42
    3. GRUN Grégory 12t. 00:23:12
    4. FRANZEN Michaël 12t. 00:23:22
    5. HOUBBEN Adrien 12t. 00:24:14
     
    By category
    BEN DEBY Quentin 12t. 00:22:41


    4.   Minimes Insc.: 19, Strt.: 19, Finis.: 19  

  • Classement
  • Top
    1. HOENEN Jonas 15t. 00:30:03
    2. PRINZ Thomas 15t. 00:30:10
    3. RAUSCH Franck 15t. 00:30:37
    4. TILLEMANS Gaëtan 15t. 00:31:08
    5. FRYNS Cédric 15t. 00:31:15
     
    By category
    MIN HOENEN Jonas 15t. 00:30:03


    5.   Débutants Insc.: 15, Strt.: 15, Finis.: 14  

  • Classements
  • Top
    1. MERTZ Nicolas 4t. 01:16:37
    2. PANHUYZEN Kevin 4t. 01:17:00
    3. PAUWELS Indy 4t. 01:29:13
    4. HOYAUX Geoffrey 4t. 01:30:50
    5. REUTER Marvin 4t. 01:30:54
     
    By category
    DEB MERTZ Nicolas 4t. 01:16:37


    6.   Dames Insc.: 5, Strt.: 5, Finis.: 5  

  • Classement
  • Top
    1. STEIN-KIRCH Anne 4t. 01:34:50
    2. CLAESEN Claudia 3t. 01:17:39
    3. THEWISSEN Rosy 3t. 01:28:16
    4. REICHLING Rukayyah 3t. 01:49:43
    5. GREVEN Layla 1t. 01:14:53
     
    By category
    DAM STEIN-KIRCH Anne 4t. 01:34:50
    DAJ CLAESEN Claudia 3t. 01:17:39


    7.   Fun Insc.: 42, Strt.: 42, Finis.: 34  

  • Classement
  • Top
    1. THEUWS Chris 4t. 01:14:26
    2. FROHN Mathias 4t. 01:15:37
    3. DOUHA Peter 4t. 01:16:29
    4. WAUTERS Maarten 4t. 01:18:38
    5. VAN VLASSELAER Jurgen 4t. 01:21:42
     
    By category
    FUA THEUWS Chris 4t. 01:14:26
    FUB FROHN Mathias 4t. 01:15:37


    8.   Juniors Insc.: 11, Strt.: 11, Finis.: 11  

  • Classement
  • Top
    1. DE VOCHT Bart 6t. 01:49:59
    2. BERTELS Leander 6t. 01:57:39
    3. HOYAUX Arnaud 6t. 02:09:14
    4. WEISHAUPT David 5t. 01:50:00
    5. MERTENS Julian 5t. 01:50:04
     
    By category
    JUN DE VOCHT Bart 6t. 01:49:59


    9.   Elites Insc.: 10, Strt.: 10, Finis.: 8  

  • Classement
  • Top
    1. LJUNGBERG Anders 6t. 01:43:53
    2. HOUBEN Kristof 6t. 01:46:35
    3. SCHAEKEN Gerd 6t. 01:55:47
    4. BEAUDOIN Nicolas 6t. 01:58:37
    5. BERTELS Rob 6t. 02:02:32
     
    By category
    ELI LJUNGBERG Anders 6t. 01:43:53


    10.   Espoirs Insc.: 5, Strt.: 5, Finis.: 4  

  • Classement
  • Top
    1. HUPPERETZ Simon 6t. 01:47:56
    2. WANGEN Fabrice 6t. 01:57:51
    3. DONSIN Loïc 5t. 01:53:43
    4. REICHLING Ahmed 5t. 02:12:02
     
    By category
    U23 HUPPERETZ Simon 6t. 01:47:56


    11.   Masters 1 Insc.: 6, Strt.: 6, Finis.: 5  

  • Classement
  • Top
    1. DONNÉ Mark 6t. 02:01:14
    2. MOBIUS Jurgen 6t. 02:04:36
    3. LEFEBVRE Samuel 5t. 01:46:25
    4. CLEEREN Kurt 5t. 01:48:34
    5. GIESBERS Frank 4t. 01:55:39
     
    By category
    MA1 DONNÉ Mark 6t. 02:01:14


    12.   Masters 2 Insc.: 9, Strt.: 9, Finis.: 9  

  • Classement
  • Top
    1. DETAILLE Marc 6t. 01:57:11
    2. VANLANGENAEKER Paul 5t. 01:46:33
    3. JORIS Rudy 5t. 01:48:14
    4. ROSSIGNOL Jean- Luc 5t. 01:49:31
    5. KESSLER Ludwig 5t. 02:02:51
     
    By category
    MA2 DETAILLE Marc 6t. 01:57:11


    13.   VOR - Adultes Insc.: 41, Strt.: 41, Finis.: 37  

  • Classement pour général
  • Top
    1. LJUNGBERG Anders 6t. 01:43:54
    2. HOUBEN Kristof 6t. 01:46:36
    3. HUPPERETZ Simon 6t. 01:47:57
    4. DE VOCHT Bart 6t. 01:49:59
    5. SCHAEKEN Gerd 6t. 01:55:48
     
    By category
    ELI LJUNGBERG Anders 6t. 01:43:54
    JUN DE VOCHT Bart 6t. 01:49:59
    MA2 DETAILLE Marc 6t. 01:57:12
    MA1 DONNÉ Mark 6t. 02:01:15


    14.   VOR - Débutants + Dames + FUN Insc.: 62, Strt.: 62, Finis.: 53  

  • Classement pour général
  • Top
    1. THEUWS Chris 4t. 01:14:27
    2. FROHN Mathias 4t. 01:15:38
    3. DOUHA Peter 4t. 01:16:30
    4. MERTZ Nicolas 4t. 01:16:38
    5. PANHUYZEN Kevin 4t. 01:17:01
     
    By category
    FUA THEUWS Chris 4t. 01:14:27
    FUB FROHN Mathias 4t. 01:15:38
    DEB MERTZ Nicolas 4t. 01:16:38
    DAM STEIN-KIRCH Anne 4t. 01:34:51
    DAJ CLAESEN Claudia 3t. 01:17:40


    15.   Details  

  • Kids
  • Débutants - Dames - Fun
  • Juniors - Elites - Espoirs - Masters