Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > EBBT - Saint-Vith, 01/07/2007, BEL - XC de Saint-Vith
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   Poussins Insc.: 22, Strt.: 21, Finis.: 21  

  • Classement simplifié
  • Top
    1. VRACHTEN Arne 3t. 00:12:19
    2. DE LIE Axel 3t. 00:12:36
    3. SOKOLL Janick 3t. 00:13:09
    4. DE GRAEVE Brian 3t. 00:13:24
    5. DECOSTER Louis 3t. 00:13:26
     
    Per categorie
    POG VRACHTEN Arne 3t. 00:12:19
    POF FRENAY Catherine 3t. 00:16:09


    2.   Pupille Insc.: 27, Strt.: 27, Finis.: 27  

  • Classement simplifié
  • Top
    1. BEECKMAN Arnaud 4t. 00:19:15
    2. DEBY Quentin 4t. 00:19:16
    3. CARA Rémi 4t. 00:19:32
    4. KNAEPS Jasper 4t. 00:19:49
    5. DERVEAUX Niels 4t. 00:19:58
     
    Per categorie
    PUG BEECKMAN Arnaud 4t. 00:19:15
    PUF MOMBAERTS Mieke 4t. 00:22:20


    3.   Benjamin Insc.: 31, Strt.: 31, Finis.: 30  

  • Classement simplifié
  • Top
    1. BRUYR Augustin 5t. 00:27:46
    2. HENNAUX Loïc 5t. 00:28:16
    3. COOMANS Kenneth 5t. 00:28:35
    4. DILLMANN Nils 5t. 00:28:38
    5. KAISE Julien 5t. 00:28:50
     
    Per categorie
    BEG BRUYR Augustin 5t. 00:27:46
    BEF BAUDE Clémence 5t. 00:31:42
    MIG JOUSTEN Nicolas 4t. 00:30:39


    4.   Minime Insc.: 31, Strt.: 30, Finis.: 28  

  • Classment simplifié
  • Top
    1. VANDEKINDEREN Jens 6t. 00:42:31
    2. SWEECK Laurens 6t. 00:42:33
    3. GEERINCKX Ruben 6t. 00:45:24
    4. PANHUYZEN Kevin 6t. 00:45:31
    5. JACQUEMIN Jean-Baptiste 6t. 00:46:31
     
    Per categorie
    MIG VANDEKINDEREN Jens 6t. 00:42:31
    MIF DERVEAUX Annelies 6t. 00:50:46


    5.   Junioren + Espoirs + Elite + Master Insc.: 118, Strt.: 117, Finis.: 108  

  • Classement simplifié
  • Top
    1. JACOBS Gody 5t. 01:38:07
    2. HOUBEN Kristof 5t. 01:42:52
    3. KAMPHUIS Sijtse 5t. 01:44:22
    4. HOLLANDERS Dries 5t. 01:44:47
    5. SOENEN John 5t. 01:45:25
     
    Per categorie
    ELI JACOBS Gody 5t. 01:38:07
    U23 HOLLANDERS Dries 5t. 01:44:47
    MA1 SOENEN John 5t. 01:45:25
    MA2 HEYMANS Stefaan 5t. 01:49:18
    JUN HUPPERETZ Simon 5t. 01:55:18
    MA3 ROSSIGNOL Jean-Luc 5t. 02:00:10


    6.   Damen + Debutanten Insc.: 22, Strt.: 22, Finis.: 19  

  • Classement simplifié
  • Top
    1. LECLERC Stef 4t. 01:35:09
    2. MIESSEN Andreas 4t. 01:35:59
    3. VERBIST Sébastien 4t. 01:38:46
    4. VANDERMEULEN Ludovic 4t. 01:39:22
    5. MERTENS Julian 4t. 01:39:31
     
    Per categorie
    DEB LECLERC Stef 4t. 01:35:09
    DA2 FLORES VELASCO Olivia 4t. 02:01:46
    DA1 SCHUETT Andrea 3t. 01:46:39


    7.   Details  

  • Kids
  • Adultes