Persoonlijke zone
Imprimable
Semur en Auxois, 11/01/2020, FRA - Trail du Vieux Semur
Rapportenlijst > Trail des Remparts 10 km - Resultaat
Zoek: Bladzijde: [1]
44 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.ScrGemeente
1.5522092976MALHERBET Sebastien46FRACROCO53:485:11 11.6024Dijon
2.667PONCET Arnaud46FRA56:185:25 11.0946St Broing Les Moines
3.904BLERRY Marc47FRA56:195:25 11.0847
4.5671507285BOUSSARD David48FRASEMUR ATHLETISME AVENTURE56:345:27 11.0349Precy Sous Thil
5.661MONTAGNE Olivier48FRA56:475:28 10.9953Montbard
6.824QUELLIEN Arnaud46FRA57:405:33 10.8264Semur En Auxois
7.644BERCHE Florent46FRA59:475:45 10.4488Chevanne
8.583CORDET Yoann46FRA1:00:355:50 10.30102Précy Le Sec
9.659LEDUC Xavier45FRA1:01:115:53 10.20109Trugny
10.7330BAUDOT Jerome45FRATEAM FSPN1:01:375:56 10.13114
11.658GULAT Yves47FRA1:02:256:01 10.00124Sainte Magnance
12.688KERCOFF Jerome47FRA1:02:376:02 9.97128Magny
13.7631388236MOREAU Laurent46FRASEMUR ATHLÉTISME AVENTURE1:02:476:03 9.94129Semur En Auxois
14.528BASTET Denis47FRA1:02:516:03 9.93131Montbard
15.531VITEAU Frédéric46FRA1:04:136:11 9.72146Saint Rémy
16.7240BOURGEOIS Jerome47FRATEAM FSPN1:05:036:16 9.59154
17.914MARTIN Jerome45FRA1:05:106:16 9.58155
18.915PONZO David48FRA1:05:126:17 9.57156
19.752BILLOTTE Stephane46FRA1:05:156:17 9.56159Jully
20.745VEZOLE Philippe48FRA1:05:596:21 9.46168Avallon
21.854PAUTOT Christophe46FRA1:06:376:25 9.37179
22.5422172812DAUJON Cyrille46FRAAC AVALLON1:06:546:26 9.33182L Isle Sur Serein
23.940CHAUVET Philippe47FRA1:07:276:30 9.25186
24.482JOHA Cédric47FRA1:08:046:33 9.17194Marsannay La Cote
25.705CARDON Denis47FRA1:08:106:34 9.15197St Vinnemer
26.861BIZOT Pascal48FRA1:08:466:37 9.08209
27.637CHARBONNEL Fabien49FRA1:10:466:49 8.82231St Apollinaire
28.610COULON Michael48FRA1:12:527:01 8.57256Blagny Sur Vingeanne
29.662LAIGLE Yann46FRA1:13:077:02 8.54262Etiolles
30.766DOBRECOURT Jean François47FRA1:13:097:02 8.53264Isle Sur Serein
31.608GOYARD Xavier46FRA1:14:297:10 8.38277Sainte Magnance
32.691FEVRE Nicolas48FRA1:15:357:17 8.26292Arconcey
33.495TRYBOU Arnaud45FRA1:16:047:19 8.20295Maux
34.795DE ABREU Olivier47FRA1:17:177:26 8.07310Courcelles Les Semur
35.786GUINCHARD Hervé49FRATEAM ICSEO1:17:257:27 8.06314Semur En Auxois
36.5551529991GARIMA Luc49FRAUSCVL ATHLETISME1:18:507:35 7.92323Menetreux Le Pitois
37.605GUSMANN Laurent47FRA1:20:077:43 7.79335Clichy
38.755PINARD Sebastien48FRA1:20:087:43 7.79336Semur En Auxois
39.581GRANIER Alexandre48FRA1:21:177:49 7.68350Dijon
40.614JERMANN Thomas45FRA1:24:218:07 7.40379Dijon
41.492MOREAU Regis48FRA1:26:598:22 7.17393Marsannay La Cote
42.5642250022DAILLE-LEFEVRE Bruno46FRAS/L ATHLETIC CLUB NEOCAST1:27:318:25 7.13400Neufchateau
43.524BOLATRE Jerome48FRA1:28:348:31 7.05412Blanot
44.852ALBERTINI Arnaud48FRATEAM ICSEO1:42:299:52 6.09448Semur En Auxois
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]