Persoonlijke zone
Imprimable
Semur en Auxois, 11/01/2020, FRA - Trail du Vieux Semur
Rapportenlijst > Trail du Vieux Semur 18 km - Resultaat
Zoek: Bladzijde: [1]
52 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrLicenceNaamLeef.IOCClubTijdTkmGem.ScrGemeente
1.1562POULLEAU Jocelun32FRA1:28:314:56 12.203
2.1532DUHAYER Damien31FRA1:30:305:02 11.936
3.1377DOLIN Camille34FRA1:36:125:21 11.2310Gentilly
4.1420PAGEOT Olivier31FRA1:37:455:26 11.0515Aisy-Sous-Thil
5.1556DESSOLAIN Benoit30FRA1:38:055:27 11.0116
6.1452LARGY Stephane33FRA1:38:185:28 10.9918Chatillon Sur Seine
7.1309BERNIER Thomas24FRA1:38:255:29 10.9719Champvert
8.1368LETHUILLIER Vincent27FRA1:38:375:29 10.9520Lyon
9.13561420027CORABOEUF Clément33FRAJ3 SPORTS AMILLY1:38:405:29 10.9521Pannes
10.1343LAUDET Vincent32FRA1:38:585:30 10.9122Dijon
11.1344VALLET Aurèle32FRA1:43:205:45 10.4530Sens
12.1478SOULAT Gael34FRA1:44:155:48 10.3631Dijon
13.1539DE MIRANDA Yoann31FRA1:44:425:49 10.3234
14.13821810448BONNARD Geoffrey29FRASEMUR ATHLÉTISME AVENTURE1:45:435:53 10.2239Semur-En-Auxois
15.14872124868LAGRÈVE Kélian28FRAAVENIR MORTAIN1:46:015:54 10.1940Saint-Martin-Sur-Armançon
16.1351MOISSENOT Antoine25FRA1:46:535:57 10.1142Paris
17.1540TROUVADIS Adrien23FRA1:47:255:59 10.0644
18.1546CHEVRET Charly29FRA1:49:066:04 9.9045
19.1451CUSIMANO Jonathan24FRA1:50:226:08 9.7952Yonne
20.1398BOUR Maxime28FRA1:50:306:09 9.7853Dijon
21.1352MOISSENOT Alexandre29FRA1:51:166:11 9.7155Levallois-Perret
22.1504PAUTET Charles31FRA1:51:306:12 9.6956Rouvres En Plaine
23.1426LEFORT Loic34FRA1:51:396:13 9.6757Semur-En-Auxois
24.1417PERNIN Thomas24FRA1:52:076:14 9.6359Chatillon Sur Seine
25.1401WARET Quentin26FRA1:52:226:15 9.6160Saint Bris Le Vineux
26.1371LETHUILLIER Benjamin29FRA1:52:456:16 9.5862Paris
27.1513AURY Martin23FRA1:54:406:23 9.4269Genay
28.1439LAFARGE Antoine25FRA1:55:486:26 9.3374Dijon
29.1510DEFFONTAINES Cyrille30FRA1:59:006:37 9.0885Massy
30.1370RAMOUSSIN Jeremy33FRA1:59:566:40 9.0192Diancey
31.1472TOULOUSE Romain32FRA1:59:576:40 9.0093Gimouille
32.1394TEDESCO Olivier25FRA2:01:376:46 8.8898Provency
33.1437DURET Stephane28FRA2:04:066:54 8.70105Clamerey
34.1448DEGUEURCE Martin31FRA2:04:496:57 8.65107Dijon
35.1498VERSLYPE Maxime33FRA2:07:467:06 8.45117Courban
36.1346BAUDOUIN Eric29FRA2:10:237:15 8.28139Orleans
37.1374GUYADER Maxime34FRA2:12:017:21 8.18145Semur En Auxois
38.1415JACOB Pierre24FRA2:12:087:21 8.17148Dijon
39.1313SIRUGUE Mathieu29FRA2:12:587:24 8.12152Dijon
40.1489BERTHELEMOT Lauris27FRA2:13:467:26 8.07156Bretenière
41.1499HEMON Arnaud26FRA2:15:057:31 8.00160Auxerre
42.1358GOUX Victor26FRA2:18:117:41 7.82169Longvic
43.1565MONTCHOVET Thomas26FRA2:21:327:52 7.63182
44.14002048358TRUCHE Lucien26FRAAST RUNNING2:25:548:07 7.40198Tissey
45.1494PELLET Sylvain34FRATEAM ICSEO2:26:408:09 7.36199Semur En Auxois
46.1493ORTEGA Quentin29FRATEAM ICSEO2:26:418:09 7.36200Semur En Auxois
47.1432JANNIER Corentin25FRA2:27:388:13 7.32203Millery
48.1480DERBUEL Adrien28FRA2:31:258:25 7.13208Chalon Sur Saone
49.1345DE TOLLENAERE Richard29FRA2:33:198:32 7.04212Bellegarde
50.1502GARNIER Maxime30FRA2:41:138:58 6.70223Diges
51.1434HENNEQUIN Damien34FRA2:45:049:11 6.54224Aisy Sur Armancon
52.1490FOUSSIER Kevin27FRA2:58:339:56 6.05233Mâcon
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]