Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2003, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Aspirants - Classement scratch
Zoek: Bladzijde: [1]
46 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNaamLeef.IOCClub#ScrPtsGemeente
1.HUPPERETZ Simon14BELEIFELBIKER611452Malmedy
2.GILS Christophe14BELRSV621354Saint-Vith
3.BIEFER Patrick14BELRSV631327Saint-Vith
4.PEIFFER Tony13BELRSV641316Saint-Vith
5.AMANN Marvin12DEUTV ROETGEN651312Roetgen
6.WILDEN Martin14DEUTV ROETGEN661295Roetgen
7.ALT Rene12DEUEIFELBIKER671256Monschau
8.VENHAUS Rene13DEUEINRUHR681210Simmerath
9.GANGOLF Yannick13BELRSV591092Saint-Vith
10.BERTLING Markus13DEU5101041Monschau
11.VANDERSCHAEGHE Jerome13BEL413938Stavelot
12.LENZ Kevin13BELEIFELBIKER414864Bullange
13.LOGEN Andreas14DEUEINRUHR415861Einruhr
14.MARQUARDT Bjorn13DEUTV ROETGEN416853Roetgen
15.ITZERODT Jochen14DEUEINRUHR417843Simmerath
16.MAEVIS Andreas14DEUGIANT S-TEC319750Kall
17.WANGEN Fabrice14BELEIFELBIKER320698Burg-Reuland
18.GEIBEN Ralph12LUXRSV321627Weiswampach
19.ADOLF Viktor12DEUTV ROETGEN322618Roetgen
20.SCHUETZ Max14BELRSV224437Saint-Vith
21.THISSEN Djamil12DEUTV ROETGEN225419
22.SCHUMACHER Stefan12BEL226416Waimes
23.SCHANK Dimitri12BELEIFELBIKER227413Amblève
24.DEMONTHY Yannick13BELFUNBIKERS228412La Calamine
25.PIROTTE Pieter-San13BEL129250Lummen
26.SCHILLING Timo15DEU130246stolberg
27.DE BACKER Jonas13BELSCOTTUSA CYCLING TEAM131240Vilvoorde
28.WANGEN Fabrice14BELEIFELBIKER132226Burg-Reuland
29.BOSSUYT Matthias12BEL133222Torhout
30.DEFAUW Matthias13BELMOUTAINFREAKS134220Drongen
31.HAAG Andy14BEL135219Saint-Vith
32.GUTMANN Laurent13BELFUNBIKERS136216La Calamine
33.RESCHKE Patrick13DEU137215schleiden
34.GEIBEN Ralph12LUXRSV138214Weiswampach
34.HAHN Christoph12DEURSC PRUM138214juenkerath
36.VIKTOR Adolf12DEUTV ROETGEN140211
37.NEYCKEN Laurent12BEL141208La Calamine
37.SAUBAIN Jan14BEL141208Recht
39.COSLER Marco12DEUTV ROETGEN143207Roetgen
39.RIESTERER Samuel13BEL143207Neu-Moresnet
41.FRANSSEN Laurent12BELFUNBIKERS145206La Calamine
41.STUPP Markus14DEUTV ROETGEN145206
43.WETZELER Florian13BEL148204Hergenrath
44.MERTES Jacky13BELEIFELBIKER149203Bullange
45.BEMELMANS Nicolas12BEL150202Neu-Moresnet
46.SCHWEITZER Yannick12BEL151201La Calamine
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]