Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2003, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Euregio MTB Cup - Classement scratch
Zoek: Bladzijde: [1]
67 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNaamLeef.IOCClub#ScrPtsGemeente
1.PUTTERS Guy41BELRSV611375Saint-Vith
2.SCHNEIDER Helmuth43BELEIFELBIKER514953Amblève
3.BRANTZ Wilfried42BELEIFELBIKER516920Ambleve
4.HALLEMANNS Reinhard44DEUBSV PROFIL423860hurtgenwald
5.MAGDZIAK Klaus49DEUTHW/QUANTEC624854Mechernich
6.KLINKHAMMER Hans44DEUSCHMIKO SPORT433790Mechernich
7.NICHTS Ralf46DEU637757Solinsen
8.SCHUETT Bernd43DEUEINRUHR538754Simmerath
9.CREMER Dieter42DEUEINRUHR544710Simmerath
10.HOLPER Joseph45BELEIFELBIKER547681Saint-Vith
11.REUTER Ernst41BEL457592Eupen
12.SLUYSMANS Martin43BELHELIOS358582Battice
13.SCHUMACHER Albrecht43DEUEINRUHR464523Simmerath
14.CREMER Wolfgang40DEUTV ROETGEN467513Roetgen
15.DENIS Christian43BELHELIOS374465Verviers
16.SCHOENS Ron40NLDPARKETREUS275455stein
17.BILLIG Rainer42DEUFIREBIKE281440Roetgen
18.VAN LOOCK Daniel42BELJONGE RENNERS285428Herent
19.PATZEL Ralph40BELFIREBIKE396370Raeren
20.NIESSEN Klaus46DEU299364Simmerath
21.JUSTEN Hubert49BELRSV2105345Saint-Vith
22.MOONS Willy44BELSCOTTUSA CYCLING TEAM2107341Retie
23.MARLY Alain42BELINTERMILLS2110338Romsee
24.NIESSEN Walter45DEU2115284Simmerath
25.LAUSCHER Klaus40DEUTV ROETGEN3118272?
26.MEERSSCHAERT Patrick44BELBE ONE1148218Sint-Gillis-Waas
27.VANGENECHTEN Luc41BELTHOMPSON1156214Houthalen-Helchteren
28.FLIES Danny40BEL1159213Lippelo
29.BATS Ronald44BELDELVORA1175205Betekom
30.BOMANS Willy43BEL1186199Houthalen-Helchteren
31.SEPTON Thierry44BEL1190196Herve
32.SAUTELET Philippe42BEL1194195Brussel 9
33.DETAILLE Marc41BELAMB THEUX1197193Spa
34.PORTERS Ivan40BELTREK USA1202190Tessenderlo
35.BAGGEN Frank42BELPARKETREUS1209186
36.GILSON Renaud42BEL1222181Jalhay
37.SCHAUSS Roland44BELDISTRICAR-DECORAMA1230178Waimes
38.THELEN Bernhard42DEUDJK FRANKENBERG1232177aachen
39.BLOEMMEN Rudy45BEL1241172Herselt
40.ROSEN Marc43BELGLOUMS1245169Waimes
41.PLOMPEN Patrick46BELTREK USA1249168Kapellen (Antw.)
42.KEISCHGENS Hubert45DEUNO LIMIT1254167simmerath
43.BREIDENICH Manfred41DEUTUS SCHM1261164schmidt
44.MAEVIS Stefan41DEUSCHMIKO SPORT1272157kall
45.RENTMEISTER Rene49BEL1284147Waimes
46.PETERS Martin44DEUNO LIMIT1290144kesternich
47.SCHOMMER Raymond47BELEIFELBIKER1294141Butgenbach
48.CARL Jean-Luc41BEL1296140Eupen
49.VANDEVIVERE Marc45BEL1299139Beselare
50.FAYMONVILLE Jean-Marc43BELGLOUMS1305135Waimes
51.VERBOVEN Dani44BELUNITED BIKERS1308134Diest
52.HENSEN Manfred41DEUVIKTORIA1313132Simmerath
52.NAILIS Louis-Marie47BEL1313132Malmedy
54.LINDEN Peter47DEU1322127
55.FEYNAERTS Guido47BELDEMERSPURTERS1325124
55.REKKO Bernard45NLDOPEN1325124Meerssen
57.NONDONFAZ Francois40BEL1341116Malmedy
58.DE BACKER Patrick43BELSCOTTUSA CYCLING TEAM1346113Vilvoorde
59.SCHNEIDER Hubert46DEU1349112freilingen
60.DEMIERBE Marc41BEL1356108Malmedy
60.ENGELS Dieter41BELENGELS1356108
62.SZAKOWSKI Wolfgang40DEU1360107nideggen
63.BIELEN Danny44BELTHOMPSON137491Zonhoven
64.COLLAS Rudi47BEL137690Saint-Vith
64.MUELLER Ralf42DEUSOFIE137690eisdorf
66.VAN DEN BRANDE Koem47BEL139357Edegem
67.SACHSE Ulf Helge46DEU139555bad kreuznach
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]