Persoonlijke zone
Imprimable
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2005, - - Euregio MTB Cup - Classement Général
Rapportenlijst > Aspirants - Classement général
Zoek: Bladzijde: [1]
56 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNaamLeef.IOCClubScrPtsGemeente
1.PATRON Stefan14BELRSK EUPEN11434Eupen
2.WEISHAUPT David13DEUTV ROETGEN21370Roetgen
3.MIESSEN Andreas13DEUEIFELBIKER31364Monschau
4.AMANN Marvin14DEUTV ROETGEN41336Roetgen
5.RITZEN Raphael13BELLA CALAMINE51316Moresnet
6.AMANN Cedric13DEUTV ROETGEN61307Roetgen
7.SCHUETT Thomas12DEUEINRUHR71293Simmerath
8.HERMANNS Phillip13DEUTV ROETGEN81290Roetgen
9.ALT Rene14DEUEIFELBIKER91281Monschau
10.LENZ Yannick12BELEIFELBIKER101248Bullange
11.WOLFF Dominique12BELEIFELBIKER111234Nidrum
12.MARAITE Thomas12BELEIFELBIKER121228Ambleve
13.MERTENS Julian14DEUTV ROETGEN131087Roetgen
14.CREMER Christophe12DEUTV ROETGEN141077Roetgen
15.HORSCH Kristoffer12DEUTV KONZEN151048Monschau
16.WEGENKA Janik13DEUEIFELBIKER161037Kaltherherberg
17.MERTES Daniel-Olimpiu12BELEIFELBIKER171006Büllingen
18.MUELLER Marius12BELEIFELBIKER18992Butgenbach
19.THISSEN Djamil14DEUTV ROETGEN20859
20.KOCH Marius13DEUTV ROETGEN21834Roetgen
21.KOSEL Maximilian12DEUTV ROETGEN23818Roetgen
22.GEIBEN Ralph14LUX25805Weiswampach
23.VANDERMEULEN Ludovic13BELLA CALAMINE26649La Calamine
24.KINDERMANS Pieterjan13BELSCOTT27472Lebbeke
25.GEERINCKX Ruben12BELSCOTT USA28437Moerbeke-Waas
26.BATS Didier12BELSCOTT TEAM29435Betekom
27.VAN HERBRUGGEN Yannick12BEL30418La Calamine
28.SONNET Joshua12BELSCBUTG31415Butgenbach
29.JOHANNS Sascha14BEL32411Burg-Reuland
30.PETERS Daniel13BELEIFELBIKER33400Butgenbach
31.GELUYKENS Thijs14BELCUESTA BIKING TEAM34250
31.LEPINOIS Florent14BELRED BIKERS34250Bastogne
33.MEURISSE Francois14BELESPOIRCONDRUZIEN36240Nandrin
33.VERBIST Sebastien14BELAMB THEUX36240Herve
35.DEGUELLE Christopher14BELVELO CLUB BLANCS GILETS38226Cognelee
36.HOYAUX Arnaud13BELRED BIKERS39219Bastogne
37.MOTTET Florent14BEL40216Aye
38.RAUSCH Denis14BELRED BIKERS41212Bastogne
39.LUEG David13DEU42210Aachen
40.ROSEN Quentin12BEL43206
41.KRAY Frederik13DEU44205Aachen
42.GREUEL David12DEUTV ROETGEN45204
42.HOFFMANN Nicolas12BELRSV45204
44.NELLEN Janosch13BEL48203Eupen
44.VAN MALDEREN Tim13BEL48203Pepingen
44.WINKEL Maxi12DEUTUS SCHMIDT48203Schmidt
47.AMANN David12DEU52199Aachen
47.DETAILLE Marc13BELAMB THEUX52199Spa
49.DE SOMVILLE Gavin14BEL54198Welkenraedt
49.THOENESSEN Kevin14DEU54198Herzagenrath
51.SCHUETT Ferid12DEU56197Einruhr
52.GUILLAUME Julien12BELHOUFFA BIKE58196
53.BOULAGER Arnaud14BELAMB THEUX59194
54.SCHMITT Thomas12BEL60193Butgenbach
55.NIESSEN Mischael12BEL61191Butgenbach
56.SCHOMMERS Michael12BELEIFELBIKER62190Butgenbach
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
Bladzijde: [1]