Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > Kids Trophy O2 Bikers - Belgique, 01/01-31/12/2009, BEL - Kids Trophy O2 - Classement général
Rapportenlijst > General - Classement général Houffalize
Zoek: Bladzijde: [1]
53 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsLICENCENaamLeef.Club#PtsGemeente
0.BAERT Andries12126
0.FBENOIT Manon12115
0.BOLLE Clément12116
0.CLAREBOTS Marnicq12122LANDEN
0.BEL19971119CLEDA Simon12SUPER BIKERS ECOLE VTT119ANTHEE
0.FRA19971214COQUELET Roman12E.C.FUMAY132HAYBES
0.BEL19971015CRIJNS Sander12SPORT EN STEUN - LEOPOLDS132
0.BEL19971229DE KEVER Gerben12KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C125
0.DEBACQ Valentijn12110CORROY-LE-CHÂTEAU
0.DEMOULIN Christophe12119
0.LOISIRDESCARTES Matthias12WILD BIKERS ASBL117LISOGNE
0.DISTRAIT Tete En L'Air12118
0.BEL19970419FRANZEN Michaël12BEL19970419125
0.GREGOIRE Thibaut12119
0.GER19971126FGREVEN Zila12TV KALTERHERBERG117MONSCHAU
0.BEL19970128HENRY Jeffrey12TEAM CYCLISTE DE HESBAYE118GEER
0.KEILS Jonas12RSC PRÜM120
0.FKOSSE Diana12116NIDEGGEN
0.FLAEREMANS Dorinda12114
0.LOISIRLURKIN Baptiste12WILD BIKERS ASBL113LISOGNE
0.BEL19970828MEULEMANS Pierre12R. VELO-CLUB OTTIGNIES BL112NETHEN
0.MORITZ Hauman12134
0.MORONE Yohan12122LISOGNE
0.NYSSEN Kevin12114LA CALAMINE
0.BEL19970521ROSENSTEIN Fréderic12RSK EUPEN121EUPEN
0.BEL19971118ROZEIN Matthias12EIFEL BIKER BÜTGENBACH120BUTGENBACH
0.FRA19970927SCRIVANO Luka12EC FUMACIENNE115AUBRIVES
0.BEL19971227SIEMONS Stijn12KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C130
0.BEL19970531THOMAS Loïc12TEAM CYCLISTE DE HESBAYE120HELECINE
0.TRIGO Baptiste12124
1.BEL19970109BEECKMAN Arnaud12MTB DREAMTEAM AARTSELAAR10354OORDEGEM
2.BEL19970613KNAEPS Jasper12KEMPENS WIELERVERBOND- TU12342
3.BEL19970317DERVEAUX Niels12VANOMOBIL MTB CYCLING TEA12342OTEGEM
4.BEL19970514DEBY Quentin12ARDENNES MOUNTAIN BIKE10302BLEGNY
5.BEL19971022VAN DE PERRE Vincent12KEMPENS WIELERVERBOND- TU10271
6.BEL19970731JAMIN Louis12SUPER BIKERS ECOLE VTT8268WALCOURT
7.NOR19970208DALHAUG Andreas12R. VELO-CLUB OTTIGNIES BL8256WATERLOO
8.BEL19970214GRUN Grégory12EIFEL BIKER BÜTGENBACH11230BÜLLINGEN
9.BEL19970731PIRARD Maxim12CYCLINGTEAM OOST-WEST11222
10.BEL19970311DEMUYLDER Jonas12R. VELO-CLUB OTTIGNIES BL11212OVERIJSE
11.BEL19970725ALLEMAN Joren12VANOMOBIL MTB CYCLING TEA10207
12.BEL19970925DEMOULIN Kristopher12ROYAL VELO SPORT PERUWELZ11195JEMAPPES
13.BEL19970528FMERTZ Léonie12ASBL RED BIKERS ECOLE VTT11174ARLON
14.BEL19971103JORIS Ward12RACING TEAM SMOUT BOECH5144
15.BEL19970812LUYCKX Cedric12CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-5119
16.BEL19971006VANDENBULCKE Guillaume12SUPER BIKERS ECOLE VTT5116HEMPTINNE-LEZ-FLORENNES
17.BEL19970507FMOMBAERTS Mieke12LOTTO OLYMPIA TIENEN5105HULDENBERG
18.BEL19970117LEAERTS Yordy12K.S.W. DE DEMERSPURTERS H373TREMELO
19.HERINNE Antoine12370
20.BEL19971216TANGRE Elliot12SUPER BIKERS ECOLE VTT263VILVOORDE
21.HALLMANNS Moritz12BSV-PROVIL258HÜRTGENWALD
21.BEL19970608VAN DER KEMP Remco12KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C258
23.BEL19970203DANNEMARK Nicolas12EIFEL BIKER BÜTGENBACH239MALMEDY
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h