Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > Kids Trophy O2 Bikers - Belgique, 01/01-31/12/2008, BEL - Kids Trophy O2 - Classement général
Rapportenlijst > General - Classement général après Houffalize
Zoek: Bladzijde: [1]
55 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsLICENCENaamLeef.Club#PtsGemeente
1.BEL19960531DETILLEUX Cyril12SUPER BIKERS ECOLE V9338VILLERS-DEUX-EGLISES
2.BEL19960426COOMANS Kenneth12KON. BALEN B.C. V.Z12314DIEST
3.BEL19960106FRENAY François12WINDOSE HOUFFALIZE12296VAUX-SUR-SÛRE
4.BEL19960228ROZEIN Frédéric12EIFEL BIKER BÜTGENBA11282BUTGENBACH
5.BEL19960508SEYKENS Scott12BLANCS GILETS GUIBE7280COURT-SAINT-ETIENNE
6.BEL19960709LAURENT Sébastien12BLANCS GILETS GUIBE8264SAINTES
7.BEL19960430FBAUDE Clémence12WINDOSE HOUFFALIZE10263BERTRIX
8.BEL19960207ALLEMAN Wout12VANOMOBIL MTB CYCLIN10240OTEGEM
9.BEL19960202VANPOL Nick12SPORT EN STEUN - LEO7238PAAL
10.BEL19960917THISSEN Nicolas12VELO-CLUB LA CALAMIN11213HENRI-CHAPELLE
11.BEL19960630FMARAITE Tamara12EIFEL BIKER BÜTGENBA10202AMEL
12.BEL19960316CARA Régis12WINDOSE HOUFFALIZE11196HOUFFALIZE
13.BEL19961111RAUSCH Franck12ASBL RED BIKERS ECOL8195BASTOGNE
14.BEL19960202VANPOL Niels12SPORT EN STEUN - LEO7178PAAL
15.BEL19960424BULTEEL Martin12SECTION BRABANT-WALL6134WATERLOO
16.BEL19961216TANGRE Elliot12SUPER BIKERS ECOLE V5118VILVOORDE
17.BEL19960723LEMMENS Jarvid12MTB TEAM LANGDORP VZ4113SCHERPENHEUVEL
18.BEL19961128GODESAR Yannick12RADSPORTKLUB - EUPEN5103EUPEN
19.BEL19960727REICHLING Nathan12ASBL RED BIKERS ECOL469BASTOGNE
20.BEL19960313VAN DONINK Gianni12HAGELAND CYCLING TEA268HERENTALS
21.BEL19961217SCHMETS Fabrice12VELO-CLUB LA CALAMIN567LONTZEN
22.BEL19960224PEETERS Willem12KON. BALEN B.C. V.Z364DESSEL
23.BEL19961118BYTEBIER Jaime12VZW TREK USA RACING362MELSEN-MERELBEKE
24.BEL19960811FPREAT Yseult12462
25.DEU19960311BUSCHMANS Luca12TV ROETGEN258AACHEN
26.BEL19960627FTOURNAY Justine12SUPER BIKERS ECOLE V246WALCOURT
27.TRIGO Baptiste12243
28.BEL19961118FSMEERS Sarah12WINDOSE HOUFFALIZE338SPRIMONT
29.BEL19961119MULLER Julian12EIFEL BIKER BÜTGENBA234NIDRUM
30.BEL19960913WETZEL Frederik12RADSPORTKLUB - EUPEN232EUPEN
31.DELVAUX Guillaume12SUPER BIKERS ECOLE V130LESVE
32.GER19960224FKOCH Miriam12TV ROETGEN230ROETGEN
33.BEL19960614PALM Martin12PREDICTOR-LOTTO-VC A128ROCHERATH
34.BEL19960705LECLERC Gaëtan12VELO-CLUB LA CALAMIN328PLOMBIERES
35.PIROTTE Benjamin12123
36.FPREUD HOMME Pauline12223ROSSEIGNIES
37.HONEN Jonas12EIFEL BIKER122
37.BEL19960617HUSQUET Gilles12WINDOSE HOUFFALIZE122CHERAIN
39.TRIGO David12120
40.GAUX Justin12119
40.SCHUERMANS Jelle12DE MOLENSPRINTERS PU119POEDERLEE
40.BEL19960407VERBRAKEN Jorn12DE MOLENSPRINTERS PU119GROBBENDONK
43.BEL19960830LA ROSE Brieuc12BLANCS GILETS GUIBE118GREZ-DOICEAU
44.MORONE Jonathan12117
44.BEL19960912VAN HOLDERBEKE Alexandre12EIFEL BIKER BUTGENBA117
46.BEL19960421FBONGAERTS An12SPORT EN STEUN115HASSELT
47.KOSSE Andrej12114
47.MARTIN Denis12114
49.GODET Nico12113
50.WEGENKA Henri12112MONSCHAU
51.CHAUVEHEID Jordan12111MALMEDY
52.SCHMETZ Yannick1218RAEREN
53.CAPELLEN Arnaud1216
54.NED19960106BAX Sjoerd1210
54.LAMBILOTTE Etienne1210
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h