Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > Kids Trophy O2 Bikers - Belgique, 01/01-31/12/2008, BEL - Kids Trophy O2 - Classement général
Rapportenlijst > General - Classement général après Houffalize
Zoek: Bladzijde: [1]
67 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsLICENCENaamLeef.Club#PtsGemeente
1.BEL19980513CARA Rémi10WINDOSE HOUFFALIZE12350HOUFFALIZE
2.BEL19980527SCIUS Theo10SPORTCLUB VELOCIPEDI10346BONINNE
3.GER19980919BUNN Alexander10TWC MAASLANDSTER Z.L10336ROETGEN
4.BEL19980107BAUDE Arthur10WINDOSE HOUFFALIZE12308BERTRIX
5.BEL19990223VRACHTEN Arne9WINDOSE HOUFFALIZE10282GEEL
6.BEL19990703JANSSENS Pieter9SUPER BIKERS ECOLE V12282PUTTE
7.BEL19990403VUYLSTEKE Thibault9LINGIER VERSLUYS11237
8.BEL19980517DRIESEN Jarne10DE MOLENSPRINTERS PU9228POEDERLEE
9.BEL19990106DE GRAEVE Brian9AFDELING OOST-VLAAND12215EEKLO
10.GER19990108SOKOLL Janik9TV ROETGEN9204ROETGEN
11.BEL19980701VAN DEN EYNDE Cedric10DE MOLENSPRINTERS PU7178POEDERLEE
12.BEL19980225HOUBBEN Adrien10EIFEL BIKER BÜTGENBA6165MALMEDY
13.BEL19990225FFRENAY Catherine9WINDOSE HOUFFALIZE12157VAUX-SUR-SÛRE
14.GER19991215REX Laurenz9TV ROETGEN7149ESSEN
15.BEL19980707PONDANT Mathis10ASBL RED BIKERS ECOL6129BASTOGNE
16.GER19981023KLEFFMANN Felix10TV ROETGEN6123ROETGEN
17.VAN DE VOORDE Lennert104113
18.BEL19990130VERTONGEN Jens9EDEGEM BICYCLE CLUB4108RUISBROEK (ANTW.)
19.BEL19981231FHOYAUX Ophélie10ASBL RED BIKERS ECOL7103BASTOGNE
20.BEL19980628FREICHLING Pauline10ASBL RED BIKERS ECOL590BASTOGNE
21.BEL19980425VAN WYNSBERGHE Maxime10SUPER BIKERS ECOLE V383HEMPTINNE-LEZ-FLORENNES
22.BEL19981119ULENS Lennert10475
23.BEL19981019DENAYER Tom10SUPER BIKERS ECOLE V472HASTIERE
24.BEL19990805KIELICH Timo9CYCLO-BIKE LIMBURG369ALKEN
25.LUX19990814GOERGEN Christophe9ASBL RED BIKERS ECOL564MUSSY-LA-VILLE
26.BEL19980407ANRIS Axel10BLANCS GILETS GUIBE362PECROT
27.BEL19980105PAUQUET Timo10RADSPORTKLUB - EUPEN356EUPEN
28.BEL19980914DEGIVES Lucas10BLANCS GILETS GUIBE353ORP-JAUCHE
29.BEL19980428FVAN THILLO Lotte10248ESSEN
30.BEL19991108FDETILLEUX Emeline9SUPER BIKERS ECOLE V344VILLERS-DEUX-EGLISES
31.BEL19981018ELST Colin10ARDENNES MOUNTAIN BI240MALMEDY
32.BEL19980813ANDRIES Joachim10AFDELING OOST-VLAAND240DENDERMONDE
33.BEL19981026CAPELLEN Quentin10CLUB ECOLE VTT PATRI340THEUX
34.BEL19980722COLMAN Alex10HUDIKO WIELERTEAM WA138HAMME-MOERZEKE
35.BAERT Arno10238
36.CREMER Jan10235SCHLEIDEN
37.BEL19980613BECK Cedric10KONINKLIJKE HOBOKEN134VRASENE
37.BEL19980824PAUWELS Tijl10KONINKLIJKE HOBOKEN134MEER
39.BEL19990714FHYPACIE Marie9TEAM VELOS MOSANS234PROFONDEVILLE
40.GER19981017QUEINS Yannik10TV ROETGEN231STOLBERG
41.BEL19980107JOASSIN Lucas10TEAM VELOS MOSANS230NAMUR
42.FSTRUYF Lize10229
43.VERHULST Emile10128
44.BEL19980525REYNDERS Jens10KON. BALEN B.C. V.Z125HEERS
45.MORONE Yohan10123
46.BEL19991014BEAUVE Valentin9PREDICTOR-LOTTO-VC A121THEUX
47.PARROTA Tristan9120
47.RAVIAT Corentin10120
49.BEL19980826MARTIN Steve10CLUB ECOLE VTT PATRI119AYWAILLE
50.BEL19980412FHALMES Selina10EIFEL BIKER BÜTGENBA218ELSENBORN
51.BEL19990907COLLIGNON Nathan9TEAM VELOS MOSANS218GESVES
52.BEL19981119CLEDA Simon10SUPER BIKERS ECOLE V117ANTHEE
53.FDECOUX Amandin E10114
54.WISSMANN Jannick9113NÖRVENICH
55.PIFAS Dimitri9VC LA CALAMINE113
55.BEL19980717SMOLDERS Arnaud10WILD BIKERS ASBL113DINANT
55.BEL19990514VALCKE Owen9AFDELING OOST-VLAAND113SINAAI
58.JONES Noe9111
58.STICKENS Robin9111
60.BEL19980612FILLEZ Tristan10TEAM VELOS MOSANS110ARBRE (NAM.)
60.FREICHLING Nafisa9110
62.HABETS Johannes918
63.COUVREUR Thimothée917
64.QUASSOSWSKI Johannes916
65.BEL19981028SERVATY Pierre10EIFEL BIKER BÜTGENBA15BÜTGENBACH
66.LEFEBVRE Thomas1014
67.BEL19991216GRAINDORGE Adrien9TEAM VELOS MOSANS10GESVES
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h