Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Niederbronn, 07/06/2009, FRA - Triathlon Challenge France
Rapportenlijst > Triathlon Challenge France - Classements
Zoek: Bladzijde: [1] 2 3 4 5
938 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.IOCClubTijdPlaatsNaamGemeente
1.3MCCORMACK Chris1AUS3:50:481ELM
2.6MARCEAU Olivier37CHESAINT RAPHAEL T3:53:572ELM
3.4TISSINK Raynard36RSA3:56:293ELM
4.19CUNNAMA James26RSA3:59:544ELM
5.2TWELSIEK Maik1DEU4:00:565ELM
6.5LE FLOCH Xavier36FRATRIATHL'AIX4:05:196ELM
7.11FAVRE-FELIX Damien37FRAVESOUL TRIATHLO4:05:567ELM
8.16LANDON Damien27FRATRI ST AMAND DU4:08:378ELM
9.1BRINGER Patrick34FRA4:08:419ELM
10.13VERBINNEN Thierry30BELLEUVEN TRIATHLO4:10:3010ELM
11.12ORNELLAS Marcus38BRAPEPERONCINO TEA4:11:4211ELM
12.15FABIAN Arnaud35FRATRIMOVAL4:16:4312ELM
13.654GRANDJEAN Stephane39CHEGENEVE TRIATHLO4:19:321S4H
14.1139METZ TRIATHLON METZ TRIATHLON4:21:541EQM
15.21EGGERT Ralph38DEUUSC KIEL4:22:0213ELM
16.768DUNAND Jean-Marc42CHEGENEVE TRIATHLO4:23:301V1H
17.506SIEGEL Alain36FRASG WANTZENAU TR4:23:442S4H
18.668SCHOEN Jean-Marc40FRAASPTT STRASBOUR4:24:202V1H
19.584GALBOURDIN Fabrice38FRANAVECO BETSCHDO4:24:563S4H
20.623TICKNER Mark39GBRTRI-UK4:25:064S4H
21.657SIEVERDING Sascha39DEUTUS GRIESHEIM4:25:415S4H
22.379DECHRISTE Jean-Philippe33FRAASPTT STRASBOUR4:26:361S3H
23.61FREBEKAH Keat31AUS4:27:121ELF
24.438TOKER Jonathan34CANAMGEN MULTISPOR4:27:272S3H
25.380VAN BIERVLIET Karl33BELWTDT4:28:143S3H
26.530UHLRICH Christian37FRAVITTEL TRIATHLO4:28:566S4H
27.359VILLAUME Cyrille32FRANANCY LORRAINE 4:30:254S3H
28.1144THIELE / MOUTOUEIG / YVOR THIELE / MOUTOU4:30:392EQM
29.434VAN HOUTEN Joeri34BELDTTA4:30:515S3H
30.411BERNARD Stephane33FRA1000 PATTES TRI4:32:406S3H
31.1142SCHWENK / KETTERING / VOL SCHWENK / KETTE4:32:533EQM
32.631FLOTTE Christophe39FRATAC COLMAR4:32:567S4H
33.310FLEUROTTE Olivier29FRAVESOUL TRIATHLO4:33:071S2H
34.432ANGUENOT Olivier34FRABESANCON TRIATH4:33:087S3H
35.1137MOHR / COLSON / HIFF MOHR / COLSON /4:33:534EQM
36.632ANDING Stephane39FRARIXHEIM TRI 1324:33:538S4H
37.774ACCONCIA Claudio42FRASC SELESTAT TRI4:33:563V1H
38.470LIROT Loic35FRAECAC TRIATHLON4:33:589S4H
39.53FLOUISON Alexandra1FRA4:34:372ELF
40.54FFERGUSON Gina1NZL4:34:413ELF
41.812SIMAR Jean-Michel43BELTTF4:34:484V1H
42.467LELIEVRE Michel35FRAETAPLES SUR MER4:34:5110S4H
43.661SPIES Stefan39DEUSSPCOACHING4:35:1411S4H
44.1128LEVALLOIS TRIATHLON 2 LEVALLOIS TRIAT4:35:555EQM
45.616ROUSSEAU Arnaud38FRACHTI TRIATLILLE4:36:4112S4H
46.371SCHALL Thierry32FRANAVECO BETSCHDO4:36:488S3H
47.52FZELENKOVA Lucie1CZE4:36:494ELF
48.271ZALAKAIN Ilazki27ESPATLETICO SAN SE4:36:532S2H
49.414DEPUISET Vincent34FRAMARVILLE TRIATH4:37:179S3H
50.246CARLONI Francois24FRASAINT RAPHAEL T4:37:241S1H
51.500LEROY Thierry43FRAMONTELIMAR TRIA4:37:325V1H
52.628DUHIGG Brett39AUSTRIVIERA4:37:4113S4H
53.646LIENART Benoit39BELLDLV LENDEMAINS4:38:2314S4H
54.913WAAL VAN DER Herman46NLDBIDONNETJE4:38:311V2H
55.262ROYET Nicolas26FRAMETZ TRIATHLON4:38:503S2H
56.619BOUCHE Vincent39FRADEODATIEN TRIAT4:38:5615S4H
57.673YVARS Eric40FRATRAINING SPORTS4:39:026V1H
58.388SCHRAMM Cedric33FRASARREGUEMINES T4:39:0410S3H
59.425DWORZYNSKI Gregory34FRAAS BEUDTEAM4:39:1011S3H
60.1143STOECK / HAUSWIRTH / SUSS STOECK / HAUSWI4:39:146EQM
61.555LEHOUX Samuel37FRACHTI TRIATHLILL4:40:1516S4H
62.1123XTERRIN / GARNIER / STEPHA TERRIN / GARNIE4:41:151EQX
63.407SCHOENDORF Timo33DEUSARREGUEMINES T4:41:1812S3H
64.609BIALAS Patric38DEUWSF ZWEIBRUCKEN4:41:4217S4H
65.329JEUNECHAMPS Pierre-Paul30BELTDCH4:41:4513S3H
66.667CORNILLOT Christophe40FRASANNOIS FRANCON4:41:547V1H
67.331HUGEL Philippe30FRATAC COLMAR4:41:5514S3H
68.375SCHOTT Olivier32FRAVCUS TRI4:41:5615S3H
69.807SENSEE Olivier43BELLDLV LENDEMAINS4:42:018V1H
70.367DELCHAMBRE Renaud32BELTDCH4:42:0216S3H
71.763SCHREINER Stefan42DEULTF MARPINGEN4:42:039V1H
72.343CUENIN Nicolas31FRAVESOUL TRIATHLO4:42:4417S3H
73.456FIORITO Christian35ITATORINO34:43:0218S4H
74.987WOEHREL Christian48FRASG WANTZENAU TR4:43:072V2H
75.457DURAND Olivier35FRAISSY TRIATHLON4:43:1819S4H
76.223DE JAEGHER Lieven43BELTDLEUVEN4:43:4110V1H
77.846BIEHL Christian44DEUSPIRIDON FRANCF4:43:4911V1H
78.721LETRANGE Thierry41FRASG WANTZENAU TR4:43:4912V1H
79.1029VAN DEN BROEKE Patrick51BELTITAN NIVELLES4:44:021V3H
80.1092BIEROT Olivier29FRAVCUS TRI4:44:234S2H
81.540MOULIERAC Pierre37FRANICE TRIATHLON 4:44:2420S4H
82.236QUELLMALZ Eric21DEUTSV CRAILSHEIM4:44:392S1H
83.440LACROIX Jerome34FRACHTI TRIATHLILL4:44:4318S3H
84.391ROTH Andreas33DEUASV KOLN TRIATH4:44:4319S3H
85.971LAVENNE Eric47FRABMT4:44:453V2H
86.357LEFEBVRE Olivier32BELPOWERMAXX4:44:4920S3H
87.362GENIN Stephane32FRALANEUVEVILLE DT4:44:5821S3H
88.280MARQUE Frederic28FRACSA574:45:275S2H
89.521PLOZNER Lionel36FRAASPTT STRASBOUR4:45:3021S4H
90.257CHAFFOTTE Pierre-Marie25FRACLAIR RILLIEUX 4:45:416S2H
91.333GROSS Christian30DEUKRAICHGAU TRIAT4:45:5222S3H
92.793BAUDURET Didier43FRAMONTBELLIARD TR4:46:0013V1H
93.205COLLET Nicolas25FRATRIMOVAL4:46:167S2H
94.60FBEST Nicole41DEURAP. WINGERSHEI4:46:225ELF
95.573GUIBERT Lionel37FRANANCY LORRAINE 4:46:3922S4H
96.488CHRISTE Romain36CHESPADEBIKES.COM4:47:0723S4H
97.460HAMMERER Julien35FRABEAUNE MONOT TR4:47:1124S4H
98.450FRANCEY Hugues35CHETRI 13 ETOILES4:47:2325S4H
99.582STOYANOV Charles38FRASG WANTZENAU TR4:47:3926S4H
100.639GABEL Olivier39FRASG WANTZENAU TR4:47:4827S4H
101.877TEMMERMAN Herve45FRACHTI TRIATHLILL4:47:514V2H
102.917WYSS Martin46CHE3ATHLON BERN4:47:595V2H
103.656SCHEIDEL Christian39DEUTRIABLOS4:48:1428S4H
104.105FDE GROOTE Sophie26BELWTDT4:48:161S2F
105.526DICATO Fabien36FRA3A4:48:2929S4H
106.537MUIR Ross37GBRASPTT STRASBOUR4:48:3330S4H
107.1201MAYER / DRAGSTRA / REICHE MAYER / DRAGSTR4:48:387EQM
108.861BEAUD Christophe44FRAACPO TRIATHLON4:48:4914V1H
109.548MAIER Matthias37DEULG-GEROLODSECK4:49:0131S4H
110.670RITOURET Frederic40FRASAINT CYR TRIAT4:49:0815V1H
111.516SCHNEIDER Xavier36FRATRIMOVAL4:49:3632S4H
112.461MATHERY Joel35FRASC SELESTAT TRI4:49:4033S4H
113.56FWAITZ Christine25DEUHDI TSG 08 ROTH4:49:426ELF
114.1040FOUTREIN Philippe51FRALIEVIN TRIATHLO4:49:502V3H
115.936CHARLES Marc47BELATCC4:49:536V2H
116.820KLEIN Christophe43FRAASPTT STRASBOUR4:49:5916V1H
117.630PICCOLI Thierry39FRALANEUVEVILLE DT4:50:0534S4H
118.353JOSWIAK Ludovic32FRAACPO TRAITHLON4:50:1423S3H
119.358GOOSSE Michael32BELSWIMMING TEAM S4:50:4224S3H
120.873BREISCH Thomas45DEUPOSEIDON-WORMS4:50:447V2H
121.439WAGNER Joel34FRAROMANS TRIATHLO4:50:4825S3H
122.574CLEQUIN Christophe37FRAVAL DE REUIL TR4:50:5335S4H
123.1007KREDER Jean49FRAORT4:51:138V2H
124.286GRANDJEAN Gilles28FRAROSIERES4:51:208S2H
125.430MANGEL Cedric34FRASC SELESTAT TRI4:51:4626S3H
126.512BISCARRAT Frederic36FRAMANOSQUE TRIATH4:51:4736S4H
127.674SACCHI Cyril40FRACHAMPIGNY TRIAH4:51:4817V1H
128.1130HENIN ENDURANCE TEAM HENIN ENDURANCE4:51:538EQM
129.252LOMEL Benoit25FRACHTI TRIATLILLE4:52:079S2H
130.55FBISCAY Hillary0USA4:52:097ELF
131.734GARNIER Hugues41FRATNL4:52:1018V1H
132.504BARDE Aurelien26FRABIARRITZ TRIATH4:52:1210S2H
133.237THUMM Patrick22DEU4:52:163S1H
134.625SORIA Yannick39FRANAVECO BETSCHDO4:52:2037S4H
134.300VALETTE Benjamin29FRAAUTUN TRIATHLON4:52:2011S2H
136.822MARTIN Laurent43FRASG WANTZENAU TR4:52:2719V1H
137.984VUAILLAT Franck48FRABEAUNE MONNOT T4:52:349V2H
138.695MARCHAND Regis40FRAISSY TRIATHLON4:52:3720V1H
139.435CARLIER Olivier34BELATCC4:52:4227S3H
140.293ERNOUF Damien28FRALEVALLOIS TRIAT4:52:4312S2H
141.201RIEG Olivier38FRABIARRITZ TRIATH4:52:5338S4H
142.735EVERAERDT Jacky41FRAST RAPHAEL TRIA4:52:5421V1H
143.416BENSET Loic34FRAMISTRAL TRIATH'4:52:5828S3H
144.956COLLAS Patrick47FRAUS TRI HAM4:53:0510V2H
145.671VUIDART Marc40FRAVITTEL TRIATHLO4:53:0822V1H
146.594PROTOY Vincent38FRACHENOVE TRIATHL4:53:1139S4H
147.1083ANDRES Hartmut55DEUWSF ZWEIBRUCKEN4:53:121V4H
148.58FLEMAIRE Coralie36BELST RAPHAEL TRIA4:53:128ELF
149.545LEMONNIER Cyrille37FRALEVALLOIS TRIAT4:53:1240S4H
150.334MIEVIS Stephane30BELGANT4:53:2429S3H
151.605BOLSEE Hugues38BELTTF4:53:3541S4H
152.323LUTZ Michel30FRASG WANTZENAU TR4:53:3930S3H
153.373MATHIEU Franck32FRAASPTT STRASBOUR4:53:4331S3H
154.912BEHRENS Holger46DEULC OLYMPIA WIES4:53:4511V2H
155.815BIECHY Jean-Philippe43FRASEZANNE TRIATHL4:53:5323V1H
156.586LEMAIRE Yann38FRAUS HAM TRIATHLO4:54:0042S4H
157.378BOSMANS Bart33BELLEUVEN TRIATHLO4:54:0332S3H
158.863HERGESHEIMER Jean44FRASG WANTZENAU TR4:54:0424V1H
159.459DOYEN Raphael35BELENDURANCE TEAM 4:54:0843S4H
160.258HUBER Michael25FRATNB MALTERDINGE4:54:2713S2H
161.1135TEAM TRI PASSION TEAM TRI PASSIO4:54:409EQM
162.337MOUGEL Jean-Philippe31FRAMETZ TRIATHLON4:54:4233S3H
163.750PFLEGER Yves42FRASG WANTZENAU TR4:54:5825V1H
164.1125LEVALLOIS TRIATHLON LEVALLOIS TRIAT4:55:0410EQM
165.958KOLOPP Daniel47FRANSTT4:55:1212V2H
166.835GARCIA Pascal43FRACLAIR RILLIEUX 4:55:1626V1H
167.318VAESEN Benoit30BELTCBM4:55:2934S3H
168.421OUDINA Karim34FRALEVALLOIS TRIAT4:55:3635S3H
169.57FMATTHES Dagmar41DEUHDI TSG 08 ROTH4:55:389ELF
170.692STENO Pasque40ITAVIMERCATE TRIAT4:55:4727V1H
171.1119XNUNGE / MEYER / DAENTZER NUNGE / MEYER /4:55:502EQX
172.838LAMOUREUX Christophe44FRA4:55:5428V1H
173.103FLOTTMANN Marion25FRAFAST GUEBWILLER4:56:082S2F
174.612BOURGUIGNON Laurent38BELSWIMMING TEAM S4:56:1144S4H
175.677BUGNON Dominique40CHEGENEVE TRIATHLO4:56:2029V1H
176.568CAILLER Olivier37FRATRIMOVAL4:56:2845S4H
177.284SOTO Christophe28FRAMANOSQUE TRIATH4:56:3514S2H
178.947CORSO Gerard47FRASANNOIS FRANCON4:56:3613V2H
179.787KEMPF Bernard43FRAFAST GUEBWILLER4:56:4330V1H
180.484GRANDJEAN David35BELPOWERMAXX4:56:4446S4H
181.464THOMAS Benoit35FRANSTT4:56:4747S4H
182.290BALBEUR Olivier28BELPOWER MAXX4:56:5215S2H
183.444COLOMBET David34FRACOURBEVOIE TRIA4:57:0336S3H
184.513WINKEL Laurent36FRAASPTT STRASBOUR4:57:1148S4H
185.600HERBEZ Ludovic38FRATRIMOVAL4:57:1849S4H
186.553SPITZ Jean-Christophe37FRACLAIR RILLIEUX 4:57:2050S4H
187.354SAEGERMANN Loic32FRAANTIBES TRIATHL4:57:2137S3H
188.588BIERMANN Eric38FRASARREGUEMINES T4:57:2451S4H
189.881CREEMERS Stefan45BELTD LEUVEN4:57:2614V2H
190.355LA HEYNE Kristof32BELIRONMANAGERS2004:57:3038S3H
191.250DUPONT Benjamin24FRASTE GENEVIEVE D4:57:384S1H
192.645DAVID Ludovic39FRASG WANTZENAU TR4:57:4952S4H
193.482ELKMANN Hendrik35DEUWSU TRI-TEAM WA4:57:5653S4H
194.1129GUILLEMIN / SERWINNE / MA GUILLEMIN / SER4:57:5711EQM
195.681DHU Stephane40FRATC SOISSONS4:58:0631V1H
195.682SCHUERMANN Bernhard40DEURV WORRSTADT4:58:0631V1H
197.590GOFFINET Pierre38BELTRISPEED MAMER4:58:0854S4H
198.648DUBAIS Christophe39FRASC SELESTAT TRI4:58:1855S4H
199.679CLAUDE Nicolas40FRANANCY LORRAINE 4:58:2033V1H
200.502BOUDRY Bruno36BEL4:58:2556S4H
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h