Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Niederbronn, 07/06/2009, FRA - Triathlon Challenge France
Rapportenlijst > Triathlon Challenge France - Classements
Zoek: Bladzijde: 1 2 3 [4] 5
938 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrNaamLeef.IOCClubTijdPlaatsNaamGemeente
601.529SAFFER Oliver37DEUBSG N-ERGIE5:40:56144S4H
602.730CHASSAGNON Serge41FRAASPTT STRASBOUR5:41:05120V1H
603.724HASHIZUME Ichiro41JAPTORCY TRIATHLON5:41:17121V1H
604.902BOURGEOIS Jean-Luc45FRAVELIZY TRIATHLO5:41:1967V2H
605.285BROCKHOFF Nicolas28FRASG WANTZENAU TR5:41:2243S2H
606.325WAGNER Vivian30BELTNL5:41:5999S3H
607.278LACKO Florian28FRASARREGUEMINES T5:42:0144S2H
608.743WILD Michael42RSAGENEVE TRIATHLO5:42:09122V1H
609.308EGER Marcellin29FRANAVECO BETSCHDO5:42:1545S2H
610.602CAILLER Olivier38FRAC N PONTARLIER 5:42:20145S4H
611.764VILLERS Yannick42BEL5:42:27123V1H
612.522HOUZELLE Eric36FRASG WANTZENAU TR5:42:32146S4H
613.699BERNARDI Laurent40FRAVELIZY TRIATHLO5:42:35124V1H
614.1050BIACHE Pierre52FRATAC COLMAR5:42:4434V3H
615.179FRAEUBER-MILL Margit45DEUASC KONSTANZ5:42:482V2F
616.265HOFFMANN Patrick26FRASARREGUEMINES T5:42:5046S2H
617.151FNAKANO Cristina39BRAGENEVE TRIATHLO5:42:5211S4F
618.1145XLE TRIO FRONTALIER LE TRIO FRONTAL5:42:5610EQX
619.603NOE Thierry38FRAST AVOLD TRIATH5:42:58147S4H
620.224DARRE Philippe46FRACOTE D'OPALE TR5:43:0068V2H
621.651CIESIELSKI Martin39FRAASPTT STRASBOUR5:43:00148S4H
622.800RIEHM Alexandre36FRAASPTT STRASBOUR5:43:03149S4H
623.1212XBOULY / HOLDER / GRILLO BOULY / HOLDER 5:43:1011EQX
624.480MACHINAL Stephane35FRAFREE IRON TEAM5:43:12150S4H
625.976LANGELET Thierry48BELHAM-SUR-HEURE5:43:1769V2H
626.698VANDROUX Stephane40FRASG WANTZENAU TR5:43:27125V1H
627.751ORVAIN Christophe42FRASG WANTZENAU TR5:43:29126V1H
628.593BRUNOD Sebastien38FRAST AVOLD TRIATH5:43:57151S4H
629.120FFOLIGUET Elodie33FRANSTT5:43:593S3F
630.615QUESNEL Eric38FRA5:44:00152S4H
631.981LECOINTE Jean-Michel48FRA5:44:0270V2H
632.1084HAMM Michael56DEUPOWERBARBS REDN5:44:219V4H
633.949DUCHAMP Pierre47FRAMONTELIMAR TRIA5:44:3471V2H
634.874VUILLEMIN Pascal45FRAVAL DE GRAY TRI5:44:3572V2H
635.745KUPPER Thomas42DEUDJK DULMEN TRI 5:44:43127V1H
636.347HAMON Julien31FRALEVALLOIS TRIAT5:44:46100S3H
637.117FWACONGNE Nathalie31FRACHTI TRIATHLILL5:44:544S3F
638.314VEDERE Jjulien30FRALEVALLOIS TRIAT5:45:00101S3H
639.968FLEISCHMANN Stephane47FRAVCA FALCK TRIAT5:45:0573V2H
640.915GUERRA Patrick46FRAU.C.T.SCHOELCHE5:45:1574V2H
641.934DOBLER Francis47FRASG WANTZENAU TR5:45:1975V2H
642.349AGNERAY Stephane32FRAC C COULOGNE5:45:23102S3H
643.1105FSARREGUEMINES TRIATHLON SARREGUEMINES T5:45:284EQF
644.1039DEBEUF Bernard51FRAOSM LOMME5:45:4435V3H
645.898KRUSZYNSKI Francois45FRAST AVOLD TRIATH5:45:4976V2H
646.771MEIER Pascal42FRA5:45:52128V1H
647.123FHUSSON Valerie34FRACHENOVE TRIATHL5:45:575S3F
648.212HÉAM Jean-Michel62FRAVAL DE REUIL TR5:46:123V5H
649.1013DIEDAT Damien50FRASARREBOURG TRIA5:46:2536V3H
650.140FLONNUM FREDRIKSEN Inger36NORGENEVE TRIATHLO5:46:2712S4F
651.792WYATT Mark43GBR5:46:44129V1H
652.1063MAS Michel53FRALANEUVEVILLE DT5:46:5337V3H
653.722REMIH Sylvain41FRAST AVOLD TRIATH5:46:54130V1H
654.1057FUMAGALLI Gaspare53ITAVIMERCATE TRIAT5:47:1438V3H
655.1109FLDLV FEM 2 LDLV FEM 25:47:165EQF
656.1012SCHARMIN Alain50BELATCC5:47:2239V3H
657.104FVILLANCE Sophie26BELSWIMMING TEAM S5:47:254S2F
658.111FMUIS Christel30NLDTVD DORDRECHT5:47:366S3F
659.866SCHOHN Christophe44FRA5:47:58131V1H
660.796BOURGUIGNON Marc43FRALEVALLOIS TRIAT5:48:00132V1H
661.384CHABAT-COUREDE Sebastien33FRAFREE IRON TEAM5:48:02103S3H
662.196FBOUVILLE Martine52FRAVELIZY TRIATHLO5:48:031V3F
663.188FUSSEGLIO POLATERA Brigitte48FRAVELIZY TRIATHLO5:48:033V2F
664.720MORTIER Gino41BELIRONMANAGERS2005:48:05133V1H
665.655CABANSKI Romain39FRASARREGUEMINES T5:48:08153S4H
666.757RAMON Lionel47FRAHENIN ENDURANCE5:48:2877V2H
667.119FSTROOMER Marleen32NLDSJKT ANTWERPEN5:48:297S3F
668.315DOS SANTOS Sergio30FRATRISPORT SARREG5:48:29104S3H
669.733LABBE Pierre41FRAWASQUEHAL TRIAT5:48:51134V1H
670.1062SLOVENSKI Charles53USAGENEVE TRIATHLO5:49:2640V3H
671.817CAUSERET Frederic43FRATRILUX5:49:30135V1H
672.317ALIBERT Stephane30FRAMENNECY TRIATHL5:49:32105S3H
673.238KOSTLER Andreas22DEULA CARRERA HOFS5:49:3312S1H
674.248ANTHONI Cyril24FRA5:49:3913S1H
675.842FOSTER Mark44GBR5:49:56136V1H
676.126FOSTREICH Manuela34DEUTUS GRIESHEIM5:50:008S3F
677.17CUVILLIER Philippe47FRALIEVIN TRIATHLO5:50:1214ELM
678.455HANC Gregory35FRAHENIN ENDURANCE5:50:13154S4H
679.883FJEANFILS Sylvie45BELTITAN NIVELLES5:50:224V2F
680.969FJUNG Petra41DEUDLK DUDWEILLER5:50:244V1F
681.436FLACHAIRE Vincent34FRASG WANTZENAU TR5:50:24106S3H
682.834PERREIN Philippe43FRAST AVOLD TRIATH5:50:30137V1H
683.566TRANCHANT Bertrand37FRAHENIN ENDURANCE5:50:31155S4H
684.494MYLLE Stanislas36FRARIXHEIM TRI 1325:50:35156S4H
685.868PENNERATH Jean-Christophe44FRASARREGUEMINES T5:50:38138V1H
686.744GENOT Sebastien42FRALANEUVEVILLE DT5:50:43139V1H
687.779JOUBIN Louis42FRAASPTT STRASBOUR5:50:47140V1H
688.714CATON Fabrice41FRALEVALLOIS TRIAT5:50:52141V1H
689.1107FASL ROBERTSAU ASL ROBERTSAU5:51:006EQF
690.422DIART Thomas34FRALE COBRA TEAM5:51:08107S3H
691.798HECKMANN Jean-Luc43FRAASPTT STRASBOUR5:51:16142V1H
692.292TEUF Ludovic28FRADEFI TRIATHLON 5:51:2047S2H
693.525COLLE Romuald36FRAMETZ TRIATHLON5:51:36157S4H
694.363ZURBACH Thomas32FRASTADE FRA5:51:39108S3H
695.703CORNELIS Jean-Francois40BELLDLV LENDEMAINS5:51:45143V1H
696.818DEGRANGE Fabien43FRAOULLINS TRIATHL5:52:03144V1H
697.1004DOHET Olivier49FRASARREGUEMINES T5:52:0778V2H
698.803MORINEAU Olivier43FRAST AVOLD TRIATH5:52:11145V1H
699.719HERMEL Philippe41FRACOTE D'OPALE TR5:52:11146V1H
700.550COURCOT Frederic37FRACOTE D'OPALE TR5:52:12158S4H
701.227FONTAINE Guillaume1FRAUS HAM TRIATHLO5:52:254XXX
702.713PIERSON Christophe41FRALANEUVEVILLE DT5:52:48147V1H
703.220MICHEL Marc60FRAVERSAILLES TRIA5:52:534V5H
704.889BERTON Alain45FRAMANOSQUE TRIATH5:53:0879V2H
705.230METZ Robert1DEUTRIATHLON TSV B5:53:365XXX
706.990KEIFF Jacky48FRAASL PRINTZHEIM5:53:4080V2H
707.1086MERIGEAU Jean-Jacques56FRANICE TRIATHLON 5:54:1110V4H
708.950COUEZ David47BELHAM-SURE-HEURE5:54:1481V2H
709.125FBERNARD Valerie34FRASARREGUEMINES T5:54:169S3F
710.1009WEITEL Gabriel50FRAASPTT STRASBOUR5:54:3841V3H
711.132FHASSLER Sabine35DEUSV 05 WURZBURG5:55:0313S4F
712.926CONRAD Norbert46FRANAVECO BETSCHDO5:55:0482V2H
713.122FBALAVOINE Marie-Pierre34FRALIEVIN TRIATHLO5:55:1910S3F
714.1147ZINK / WOHLGEMUTH / FUCHS ZINK / WOHLGEMU5:55:2423EQM
715.207NENCI Remo65FRAAVIGNON LE PONT5:55:351V6H
716.805LOTTI Emilio Pietro43ITAVIMERCATE TRIAT5:55:49148V1H
717.907SAUNDERS David46GBRLEICESTER TRI C5:55:5283V2H
718.788SOTTAS Patrick43CHEGENEVE TRIATHLO5:55:57149V1H
719.100FMESS Jennifer23DEUVFL PFULLINGEN5:55:5910ELF
720.845TEUGHELS Laurent44BELLDLV LENDEMAINS5:56:01150V1H
721.135FLUDERMANN Annette36DEUASL ROBERTSAU5:56:0714S4F
722.765NAGEOTTE Daniel42FRALEVALLOIS TRIAT5:56:10151V1H
723.995MARKERT Tilman48DEULAUFWAHN GAGGEN5:56:2584V2H
724.1110FLEVALLOIS TRIATHLON LEVALLOIS TRIAT5:56:377EQF
725.412GEAY Nicolas33FRALEVALLOIS TRIAT5:56:40109S3H
726.844NOUALHAGUET Jean-Charles44FRAVELIZY TRIATHLO5:56:51152V1H
727.1116XJARDIN / GANNE JARDIN / GANNE5:57:4212EQX
728.158FNETZER Emmanuelle39FRAIVRY TRIATHLON5:57:5315S4F
729.1064BRUMTER Richard53FRASG WANTZENAU TR5:58:0442V3H
730.707BREDEN Yvan40FRAASPTT STRASBOUR5:58:05153V1H
731.572SPIELMANN Luc37FRATAC COLMAR5:58:13159S4H
732.849BROUZENG Nicolas44FRAMONTELIMAR TRIA5:58:35154V1H
733.214LEBOUTEILLIER Jean-Claude61FRALEO LAGRANGE AR5:58:425V5H
734.742BLANCHARD Christophe41FRAVAL DE REUIL TR5:58:44155V1H
735.294COURTOIS Philippe29BELTDCH5:59:0648S2H
736.644REZZONICO Armand39CHE5:59:09160S4H
737.988MARIEVOET Olivier48BELHAM-SUR-LEURE5:59:2085V2H
738.527LUCAS Eric36FRAST AVOLD TRIATH5:59:22161S4H
739.107FLE MENE Lenaick27FRATOCC5:59:255S2F
740.795SALVIAC Pascal43FRASC SELESTAT TRI5:59:36156V1H
741.637LEROY Sylvain39FRADUA TRI OIGNIES5:59:50162S4H
742.312AGRANIER Mathieu30FRAVALENCIENNES TR6:00:02110S3H
743.935PIQUEMAL-TABOU Thierry47FRATRIATHLON HOCHF6:00:1586V2H
744.879MARTIN Thierry45FRAANTONY TRIATHLO6:00:1787V2H
745.386DEBLANGY Sebastien33FRACSA576:00:30111S3H
746.222HACHET Gael31FRAANNECY TRIATHLO6:00:31112S3H
747.710BLOCH Michel40FRATRIATHLON CLUB 6:00:44157V1H
748.336BRICHE Nicolas31FRA6:00:55113S3H
749.706DELCROIX Raphael40FRAWASQUEHAL TRIAT6:00:56158V1H
750.980FBOUTIN Isabelle48FRAVELIZY TRIATHLO6:01:075V2F
751.542CHIABERTO Ludovic37FRADUA TRI OIGNIES6:01:41163S4H
752.806HENGY David43FRAVITTEL TRIATHLO6:01:42159V1H
753.589SUTTER David38FRA6:01:48164S4H
754.138FSORE Rebecca36GBRLEICESTER TRI C6:01:5216S4F
755.1026HESTIN Pascal50FRAE.S. THAON TRIA6:02:0943V3H
756.143FVAN DER VORST Llse37NLDNTB6:02:3317S4F
757.426GAY Pierre-Antoine34FRATRI SPIRIT VALD6:03:25114S3H
758.916LECONTE David46FRAHENIN ENDURANCE6:03:2988V2H
759.1082GUILLEMAUD Jean-Louis55FRAVELIZY TRIATHLO6:03:4511V4H
760.1014VOGELGESANG Thierry50FRAST AVOLD TRIATH6:04:5044V3H
761.601FOUQUET Stephane38FRAFREE IRON TEAM6:04:52165S4H
762.636LAUER Marc39FRASG WANTZENAU TR6:05:01166S4H
763.963BERQUET Didier47FRAVELIZY TRIATHLO6:05:0989V2H
764.862HURON Patrice44FRABEAUMONT TRIATH6:05:30160V1H
765.756AUBRY Romuald42FRARONCHIN ATHLETI6:05:36161V1H
766.927WOLF Peter46DEUTV 1867 BAD SOB6:05:4390V2H
767.166FPICCOLI Catherine42FRALANEUVEVILLE DT6:05:465V1F
768.498LADNER Antoine36FRABEAUMONT TRIATH6:06:05167S4H
769.1027QUELLMATZ Peter51DEULCM RHEINFELDEN6:06:5045V3H
770.802SCHUCHERT Frank43DEUPULS2006:07:40162V1H
771.130FSIEGEL Audrey35FRASG WANTZENAU TR6:07:4918S4F
772.185FBUGNON Karen47AUSGENEVE TRIATHLO6:07:576V2F
773.924HERRMANN Roland46DEUDEGUOREN6:08:0391V2H
774.856GRASMUCK Philippe44FRAST AVOLD TRIATH6:08:17163V1H
775.1047BONTEMPS Stephane52FRAVERSAILLES TRIA6:08:2846V3H
776.783MANDELIER Damien42BELHAM-SUR-HEURE6:09:24164V1H
777.121FCHAUVIN Chloe33FRA6:09:5611S3F
778.193FWALTER Marie-Christine50FRALANEUVEVILLE DT6:09:562V3F
779.396PRAPUOLENIS Marc33FRATGV 546:09:59115S3H
780.1085FIORI Francesco56ITATORINO36:10:2212V4H
781.1096TOUCHEBOEUF Dominique58FRAASPTT STRASBOUR6:10:2913V4H
782.190FBEROD Brigitte48FRAISTRES SPORT TR6:10:327V2F
783.925FETEL Bertrand46FRACOTE D'OPALE TR6:10:3792V2H
784.781RISTIC Michel42FRA6:10:49165V1H
785.106FLAMON Severine27CHE6:11:186S2F
786.821BERNADAC Bertrand43FRAISSY TRIATHLON6:11:38166V1H
787.1103FSARREGUEMINES TRIATHLON SARREGUEMINES T6:11:488EQF
788.709LEVY Gil40FRATRI CLUB BISCHW6:11:51167V1H
789.1106FHIRTZ HIRTZ6:11:539EQF
790.493PAWLAK Laurent36FRAHENIN ENDURANCE6:12:15168S4H
791.624AST Michel39FRADRAVEIL TRIATHL6:12:27169S4H
792.163FWILLINGER Veronique41FRANAVECO BETSCHDO6:12:456V1F
793.139FBAUER Miriam36DEUTSV BAYER 04 LE6:12:4719S4F
794.1053LEROUGE Philippe52FRAASPTT STRASBOUR6:13:1747V3H
795.727FRANCOIS Bruno41FRACOMMERCY TRIATH6:13:28168V1H
796.1146XEXCELSIOR BXL EXCELSIOR BXL6:13:4213EQX
797.890DUBOIS Frederic45FRA6:14:0593V2H
798.167FDEHMER Heike42DEUSPIRIDON FRANKF6:14:107V1F
799.904BILLARD Yann46FRAC.A. SKF6:14:2694V2H
800.828CHANTEAU Christophe43FRACA SKF6:14:26169V1H
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h