Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > VOR - Euregio, 01/01-31/12/2010, BEL - MTB Lotto Cup
Rapportenlijst > General - Classement général après Weywertz
Zoek: Bladzijde: [1]
51 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsLICENCENaamLeef.Club#PtsGemeente
1.BEL19930814PAUWELS Indy17LA BICYCLETTA5911KAMPENHOUT
2.BEL19930713MALMEDY Dorian17CORRATEC-REUTER-JUNIOR-TE5910FAIRON
3.BEL19920122RITZEN Raphael18VELO-CLUB LA CALAMINE ASB5874MORESNET
4.DEU19920713WEISHAUPT David18CORRATEC-REUTER-JUNIOR-TE5857RAEREN
5.BEL19931018MULLER Marius17CORRATEC-REUTER-JUNIOR-TE5845NIDRUM
6.BEL19930118ALVAREZ Regis17WINDOSE HOUFFALIZE4844VIELSALM
7.BEL19931014MARAITE Thomas17CORRATEC-REUTER-JUNIOR-TE5841AMEL
8.BEL19930507WOLFF Dominique17CORRATEC-REUTER-JUNIOR-TE4837NIDRUM
9.BEL19921025HOYAUX Arnaud18TEAM VIPER3701BASTOGNE
10.BEL19921123BERTELS Leander18TEAM VIPER3673BROECHEM
11.BEL19931121REUTER Marvin17RADSPORTKLUB - EUPEN4656EUPEN
12.BEL19931018DELHEZ Stephane17ARDENNES MOUNTAIN BIKE4639VERVIERS
13.BEL19930730MERTZ Nicolas17TEAM VIPER2480ARLON
14.BEL19921128BRUWIERE Olivier18MTB TEAM LANGDORP VZW2468TREMELO
15.BEL19920124VAN WIJMEERSCH Bram18MTB DREAMTEAM AARTSELAAR2463BRAKEL
16.BEL19930512BRASSEUR Arthur17R. VELO-CLUB OTTIGNIES BL2441ANDERLECHT
17.BEL19920805THUY Arno18R. VELO-CLUB OTTIGNIES BL2438LA HULPE
18.BEL19920726KINDERMANS Pieterjan18BIKESPORT - PROBIKE RACIN2436LEBBEKE
19.BEL19931126BEECKMAN Dylan17R. VELO-CLUB OTTIGNIES BL2430OORDEGEM
20.BEL19920318SOUSSIGNE Julien18TEAM SUPER BIKERS GRANVIL2423CERFONTAINE
21.BEL19920502FRANSSEN Mike18VELO CLUB LA CALAMINE2421KELMIS
22.NED19920410VAN DER LINDEN Joshua18MTB-CLUB DISCOVERY2413EPEN
23.BEL19930501DECOUX Cédric17TEAM SUPER BIKERS GRANVIL3410CERFONTAINE
24.BEL19930216SWINNEN Koen17LMTB GEDIMMO ROBUS2403VEERLE LAAKDAL
25.BEL19920917POPULAIRE Remi18TEAM SUPERBIKERS GRANVILL2399CHIEVRES
26.BEL19930213SCHUERMANS Jens17MERIDA COMBEE1250MAASMECHELEN
27.BEL19920629DE VOCHT Bart18NODRUGS CONCEPT TEAM VZW1240EMBLEM
28.BEL19921009LUYTEN Jeff18SAECO1232WESTERLO
29.BEL19920929SLEGERS Ruben18BCT SAECO BIKERS BOOISCHO1226TIELEN
29.BEL19931217SWEECK Laurens17CYCLING TEAM 99 V.Z.W.1226SCHRIEK
31.BEL19930123BATS Didier17MTB TEAM LANGDORP VZW1222BETEKOM
32.BEL19930604FOCKENIER Alexander17LINGIER VERSLUYS BEACHB1220
32.NED19921129VAN DER HEIJDEN Mark18WV SCHIJNDEL1220DEN DUNGEN
34.NED19930810DE NIJS Robbert17WV WEST FRISIA1219XH WARMENHUIZEN
35.BEL19930115JACQUEMIN Jean-Baptiste17WINDOSE HOUFFALIZE1218ARLON
36.BEL19920223SERVRANCKX Ruben18RVC OTTIGNIES BLANCS GILE1217OTTENBURG
36.NED19930514VAN ECK Jeroen17MTB LICHT VERZET1217BR LEUTH
38.BEL19920817MELS Fabrice18G-SKIN DEFORCHE MTB RACIN1216SINAAI
39.BEL19930712GELUYKENS Pieter17VZW TREK USA RACING TEAM1214ARLON
40.BEL19920901COREMANS Toon18MTB TEAM LANGDORP VZW1212ROTSELAAR
41.BEL19920619STEURS Tom18GOEMAN SCOTT CYCLING2212PULLE
42.NED19921221EVERSDIJK Matthijs18ZWSE MTB. VER. X-TREME1211WILHELMINADORP
42.BEL19930813LEUCKX Bjorn17JONGE RAKKERS VOLLEZELE1211ROOSDAAL
44.BEL19920502VANDERMEULEN Ludovic18VCLC.LA CALAMINE1210LA CALAMINE
45.BEL19930413CLAES Jorn17CYCLING TEAM 99 V.Z.W.1209GROBBENDONK
45.BEL19920227FAJS Jérémy18TEAM SUPERBIKERS GRANVILL1209PHILIPPEVILLE
47.NED19930322BROEKAART Sven17AGU-BEUKERS BIKETEAM1207DEN HELDER
48.NED19931108ZUURBIER Thijs17TEAM MERIDA COMBEE1203PZ DEN HELDER
49.BEL19921205VAN DER SCHUEREN Nicky18LINDOR OFF ROAD TEAM OUDE1198BRAKEL
50.NED19930429KEUNEN Pim17WC MIDDEN LIMBURG1197GD BAARLO LB
51.BEL19930906DELAERE Jens17WC DE MOLENSPURTERS MEUL1192
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h