Persoonlijke zone
Challenges > Kids Trophy O2 Bikers - Overzicht

Hieronder vind je een overzicht van alle Running Tour-wedstrijden. Om naar de resultaten te gaan, klik je op link van jouw evenement.



Filter: Zoeken:

-   Belgique, 01/01/2008, BEL - Kids Trophy O2 - Classement général - General

Classement général après Houffalize
List of results from the event

315 Classified / 315 Ingeschrevenen

Per categorie
B11 BEECKMAN Arnaud 348 pts
B12 DETILLEUX Cyril 338 pts
M13 BRUYR Augustin 360 pts
M14 CARA Boris 358 pts
POU DECOSTER Louis 350 pts
PUP CARA Rémi 350 pts

1   Houffalize, 27/09/2008, BEL - KTO2 - finale - Poussins

Classement
List of results from the event

18 Classified / 19 Ingeschrevenen

Top
1. MASSOZ Nathan 5t. 00:14:40
2. DECOSTER Louis 5t. 00:14:40
3. JANSSENS Dries 5t. 00:15:58
 

2   Winterslag, 20/09/2008, BEL - Benelux Cup - Roel Paulissen - KTO2 #11 - Poussins

Uitslag
List of results from the event

14 Classified / 14 Ingeschrevenen

Top
1. MASSOZ Nathan 4t. 00:08:03
2. DECOSTER Louis 4t. 00:08:11
3. JANSSENS Dries 4t. 00:08:42
 

3   Blegny, 06/09/2008, BEL - KTO2 #10 - Poussins

Classement
List of results from the event

15 Classified / 15 Ingeschrevenen

Top
1. MASSOZ Nathan -
2. DECOSTER Louis -
3. JANSSENS Dries -
 

4   Cerfontaine, 30/08/2008, BEL - KTO2 #9 - Poussins

Classement
List of results from the event

23 Classified / 23 Ingeschrevenen

Top
1. MASSOZ Nathan 3t. 00:14:52
2. HYON Francois 3t. 00:15:02
3. JANSSENS Dries 3t. 00:16:12
 

5   Saint-Vith, 06/07/2008, BEL - Euregio MTB Cup #4 - Kids #4 - EBBT #6 - Poussins

Classement
List of results from the event

26 Classified / 26 Ingeschrevenen

Top
1. DECOSTER Louis 5t. 00:15:09
2. JANSSENS Dries 5t. 00:15:30
3. OLIVIER Axel 5t. 00:16:09
 

6   La Reid, 12/05/2008, BEL - EBBT #4 - L'Ardennes Trophy + KTO2 #6 - Poussins

Classement
List of results from the event

22 Classified / 23 Ingeschrevenen

Top
1. DECOSTER Louis 3t. 00:06:53
2. JANSSENS Dries 3t. 00:06:56
3. MASSOZ Nathan 3t. 00:07:23
 

7   Eupen, 03/05/2008, BEL - Euregio MTB Cup #1 - Kids #1 - Poussins

Classement
List of results from the event

25 Classified / 25 Ingeschrevenen

Top
1. JANSSENS Dries 5t. 00:13:37
2. MASSOZ Nathan 5t. 00:14:06
3. DECOSTER Louis 5t. 00:14:24
 

8   Profondeville, 12/04/2008, BEL - KTO2 #4 - Poussins

Classement
List of results from the event

18 Classified / 18 Ingeschrevenen

Top
1. DECOSTER Louis 5t. 00:11:00
2. JANSSENS Dries 5t. 00:11:01
3. MASSOZ Nathan 5t. 00:11:26
 

9   Thieusies, 29/03/2008, BEL - KTO2 #3 - Grand Prix VTT - Poussins

Classement
List of results from the event

12 Classified / 12 Ingeschrevenen

Top
1. DECOSTER Louis 4t. 00:14:50
2. JANSSENS Dries 4t. 00:14:55
3. MASSOZ Nathan 4t. 00:16:15
 

10   Genk, 24/03/2008, BEL - VT4 Fietshappening + KTO2 #2 - Poussin

Classement
List of results from the event

8 Classified / 11 Ingeschrevenen

Top
1. DECOSTER Louis 40 pts
2. MASSOZ Nathan 38 pts
3. JANSSENS Dries 36 pts
 

11   Dinant, 15/03/2008, BEL - Visa Wallonia Cup #1 + KTO2 #1 - Poussins

Classement simplifié
List of results from the event

19 Classified / 19 Ingeschrevenen

Top
1. HYON Francois 4t. 00:10:46
2. JANSSENS Dries 4t. 00:11:04
3. MASSOZ Nathan 4t. 00:12:15
 

Chronométrage électronique

Systèmes de chronométrage électronique et service de traitement de données!

Cyclisme - Course à pied - Roller - Endurance équestre - Handbike - RFID - Contrôle d'accès

Plus d'infos - Contact