Persoonlijke zone
Challenges > VOR - Overzicht

Hieronder vind je een overzicht van alle Running Tour-wedstrijden. Om naar de resultaten te gaan, klik je op link van jouw evenement.

Filter: Zoeken:

-   Euregio, 01/01/2003, - - Euregio MTB Cup - Classement Général - Euregio MTB Cup

Classement scratch
List of results from the event

397 Classified / 397 Ingeschrevenen

Top
1. PUTTERS Guy 1375 pts
2. VOLK David 1249 pts
3. ESSER Dirk 1246 pts
 
Per categorie
MA2 PUTTERS Guy 1375 pts
JUN VOLK David 1249 pts
MA1 ESSER Dirk 1246 pts
ELI SCHRODER Markus 1137 pts
MA3 SCHULLER Heinz 1098 pts
JUG SCHLABERTZ Stephan 918 pts
DAM LEHNHARDT Jana 702 pts

1   Eupen, 05/10/2003, BEL - Euregio MTB Cup #6 - Kids #6 - VOR - 37.8km

Classement Scratch
List of results from the event

118 Classified / 121 Ingeschrevenen

Top
1. FAORO Franck 6t. 01:28:29
2. JACOBS Gody 6t. 01:28:36
3. SMEETS Roger 6t. 01:28:52
 

2   Butgenbach, 17/08/2003, BEL - Euregio MTB Cup #5 - Kids #5 - VOR - 40km

Classement Scratch
List of results from the event

184 Classified / 213 Ingeschrevenen

Top
1. VERMEULEN Nicolas 5t. 01:52:55
2. LAPERE Kris 5t. 01:53:36
3. MAES Geoffry 5t. 01:53:38
 

3   Saint-Vith, 06/07/2003, BEL - Euregio MTB Cup #4 - Kids #4 - VOR - 38km

Classement Scratch
List of results from the event

122 Classified / 135 Ingeschrevenen

Top
1. JACOBS Gody 5t. 01:28:12
2. STOCKX Gunther 5t. 01:28:21
3. GEERAERTS Tom 5t. 01:28:29
 

4   Lontzen, 29/06/2003, BEL - Euregio MTB Cup #3 - Kids #3 - VOR - 36km

Classement Scratch
List of results from the event

69 Classified / 79 Ingeschrevenen

Top
1. COMMINETTE Jean-Michel 8t. 01:25:01
2. PUTTERS Guy 8t. 01:26:41
3. DIDELOT Stephane 8t. 01:27:50
 

5   Einruhr, 22/06/2003, DEU - Euregio MTB Cup #2 - Kids #2 - VOR - 36km

Classement Scratch
List of results from the event

139 Classified / 146 Ingeschrevenen

Top
1. MENNEN Robert 6t. 01:27:24
2. PUTTERS Guy 6t. 01:28:11
3. SAVELKOUL Guido 6t. 01:28:47
 

6   Kelmis, 11/05/2003, BEL - Euregio MTB Cup #1 - Kids #1 - VOR - 36km

Classement Scratch
List of results from the event

96 Classified / 111 Ingeschrevenen

Top
1. PUTTERS Guy 6t. 01:40:38
2. SCHOENS Ron 6t. 01:42:18
3. COMMINETTE Jean-Michel 6t. 01:42:19
 

Chronométrage électronique

Systèmes de chronométrage électronique et service de traitement de données!

Cyclisme - Course à pied - Roller - Endurance équestre - Handbike - RFID - Contrôle d'accès

Plus d'infos - Contact