Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Mons, 25-26/04/2009, BEL - Merida Wallonia Cup + Kid's Trophy
Rapportenlijst > Elites - Espoirs - Results
Zoek: Bladzijde: [1]
66 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrLICENCENaamLeef.IOCClub#TijdPlaatsNaamGemeente
1.17BEL19770309GAUDY Patrick32BELTHE BARRACUDA C81:33:181ELIWAVRE
2.16BEL19830917BRUYNSEELS Pïeter26BELAFDELING ANTWER81:33:402ELI
3.223BEL19880912LABIE Olivier21BELGOEMAN SCOTT CY81:35:511U23
4.209BEL19900313ART Quentin19BELTREK USA RACING81:37:482U23SOMBREFFE
5.3BEL19750210DECLERCQ Wouter34BELADINKERKSE VEL81:38:173ELI
6.5BEL19781029HOUBEN Kristof31BELJANSSEN CYCLING81:38:224ELIGENK
7.217BEL19881028BILLAST Jordy21BELVZW TREK USA RA81:39:513U23
8.24BEL19860722FLION Jorgen23BELGOEMAN SCOTT CY81:40:455ELIOVERIJSE
9.4BEL19830224GAUDY Cédric26BELTHE BARRACUDA C81:42:246ELIBRAINE-LE-COMTE
10.208BEL19891217BRACKMAN Jelle20BELMTB DREAMTEAM 81:42:544U23
11.18BEL19850520LOUIS Mathieu24BELASBL RED BIKERS81:43:457ELIBASTOGNE
12.30BEL19860616PORTERS Robin23BELVZW TREK USA RA81:43:538ELI
13.214BEL19900922EVRARD Laurent19BELGKV CYCLING TEA81:44:175U23BEAUVECHAIN
14.11BEL19881127BRUWIERE Nicolas21BELMTB TEAM LANGDO81:45:046U23TREMELO
15.224NED19900423ZWEEDIJK Sebastiaan19NLDZRTC THEO MIDDE81:45:307U23KAPELLE
16.23BEL19820601VAN SINAEY Gregory27BELAFDELING OOST-V81:45:419ELI
17.220BEL19881208HAEZEBROUCK Mathias21BELCASA VERDE RACE81:45:568U23
18.32BEL19770323MARTIN Camille32BELR. VELO-CLUB OT81:47:2010ELIBRUXELLES 12
19.9BEL19780607BAUS Frédéric31BELTHE BARRACUDA C71:33:2011ELIENINES
20.25BEL19860311VAN BOXSTAEL Stijn23BELTEAM SAECO FO71:33:3212ELI
21.27BEL19840312FONTAINE Sébastien25BELTHE BARRACUDA C71:33:3313ELIGILLY (CHARLEROI)
22.212BEL19870206BAISIR Thomas22BELWINDOSE HOUFFAL71:33:489U23BERTRIX
23.228BEL19901122MARYNS Samuel19BELR. VELO-CLUB OT71:33:4910U23JAMIOULX
24.19BEL19821015GEERAERTS Tom27BELMTB TEAM LANGDO71:34:0614ELIAARSCHOT
25.15BEL19800530LUCA Wesley29BELCASA VERDE RACE71:34:1215ELI
26.216BEL19900411VAN DAMME Cédric19BELKSV DEERLIJK 71:35:0811U23KLUISBERGEN
27.31BEL19820216BRADEFER Géry27BELSECTION HENNUYE71:35:3416ELIWASMES-AUDEMEZ-BRIFFOEIL
28.219BEL19891111MYLLE Simon20BELCASA VERDE RACE71:35:4112U23
29.8BEL19780906VERMEEREN Xavier31BELADINKERKSE VEL71:35:4317ELILANGEMARK
30.6BEL19850519DECOUX Jonathan24BELARDENNE - GAUME71:35:5618ELIMETTET
31.211BEL19880216JACQUEMIN Denis21BELWINDOSE HOUFFAL71:36:1013U23MOIRCY
32.33FRA19860211BULTEZ Emilien23FRA71:36:1619ELI
33.221BEL19880515LUCA Bert21BELCASA VERDE RACE71:36:1914U23
34.22BEL19821124DECOUX Arnaud27BELTEAM VRVBIKE DT71:36:2220ELIMETTET
35.204FRA19880103LEMÈME Aurélien21FRAVILLENEUVE ST G71:36:2415U23MEURIVAL
36.1BEL19840407COOPMAN Yoeri25BELKSV DEERLIJK 71:36:4521ELIWEVELGEM
37.29BEL19840403SELVAIS Damien25BELFREE BIKE TEAM71:37:0522ELIYVES-GOMEZEE
38.34BEL19820626QUINDOT Pierre27BELSUPER BIKERS EC71:38:0923ELIMAISSIN
39.213BEL19900903GREISCH Yovan19BELWINDOSE HOUFFAL71:38:2416U23ARLON
40.14BEL19810112SCHEPERS Geert28BELHEYLEN MEUBELCE71:38:3124ELI
41.7BEL19770417SCHOONBAERT Kristof32BELADINKERKSE VEL71:40:1925ELI
42.20BEL19860224ACHOURI Thomas23BELSECTION LUXEMBO71:42:3826ELICHINY
43.231FRA19880222DEFEVRE Laurent21FRATEAM VTT EKOI P71:43:1017U23
44.21BEL19850910LUCAS Jérôme24BELTEAM VRV BIKE D71:45:1627ELIPONT-À-CELLES
45.13BEL19800407LUCAS Christophe29BELTEAM VRVBIKE DT71:45:2828ELICOURCELLES
46.230BEL19900425RIFFLART Lucien19BELSUPER BIKERS EC71:45:5118U23SILENRIEUX
47.227FRA19880215HUVELLE Benjamin21FRAVTT PONTOIS71:47:1019U23PONT/SAMBRE
48.12BEL19821124DECOUX Guillaume27BELTEAM VRVBIKE DT61:34:4529ELIMETTET
49.218BEL19890929DE BRUYN Loïc20BELR. VELO-CLUB OT61:36:1420U23STREE (HT.)
50.2BEL19810517GARREIN Joris28BELCASA VERDE RACE61:37:0730ELIIEPER
51.28FRA19820506BAUDRAIN Yannick27FRAVTT SAINT AMAND61:38:2331ELIBELLAING
52.203FRA19880621SABATIER Thibault21FRASUPER BIKERS EC61:39:0021U23CERFONTAINE
53.205FRA19880129DELHAYE Rudy21FRAVTT ST AMAND-LE61:39:2422U23WARGNIES LE PETIT
54.206FRA19870308RIVART Thierry22FRAVTT PONTOIS61:40:3623U23
55.222BEL19900719WIBRIN Thibaud19BELR. VELO-CLUB OT61:43:4524U23CORBAIS
56.207BEL19901122THAENS Robin19BELPRO CYCLING TEA61:44:1925U23HECHTEL
57.35FRA19860329LEBECQ Valentin23FRA61:49:0732ELI
58.229FRA19890829FIDAIRE Matthieu20FRA51:45:3026U23BERTRY
59.225BEL19900704SAUCIN Olivier19BELSECTION HENNUYE41:33:5527U23CHÂTELET
DNF210BEL19870321DE WEGHE Sam22BELVLAAMS-BRABANTS114:46U23PEPINGEN
DNF215BEL19900906FEVRIER Benjamin19BELROYAL VELO SPOR344:22U23LEUZE-EN-HAINAUT
DNF202FRA19900828HARDY Sebastien19FRAVTT PONTOIS230:33U23MAUBEUGE
DNF26BEL19820315MASSAER Joris27BELMTB DREAMTEAM 457:36ELIPEPINGEN
DNF226BEL19880731SCHOLTES Brice21BELWINDOSE HOUFFAL459:26U23SPRIMONT
DNF10FRA19850814TABARY Arduin24FRABCH116:38ELITAINTIGNIES
DNF201BEL19881220VANDENBOGAERDE Robin21BELLINGIER VERSLU234:06U23BREDENE
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h