Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > Benelux Cup - Oldenzaal, 18-19/04/2009, NED - Benelux Cup - Oldenzaal
Rapportenlijst > Fun B - Results
Zoek: Bladzijde: [1]
132 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
PlaatsNrLICENCENaamLeef.IOCClub#TijdScrGemeente
1.156DE POOTER Kurt Ivonne29BEL41:00:481ZANDHOVEN
2.60TEN BRAS ThijsNLD41:00:582
3.29ONBLAD GNLD41:01:303
4.41POT MatthijsNLD41:01:504
5.45ZWEERS SamNLD41:02:445
6.33HAVERKAMP KarelNLD41:02:516
7.42ENSINK PaulNLD41:03:397
8.43LOS VinnieNLD41:04:108
9.154STRUYFS Nick27BEL41:04:159VORSELAAR
10.54LAARMAN EduardNLD41:04:3410
11.64VAN HEMMEN MichelNLD41:04:5411
12.119OOSTERLAAR RickNLD41:04:5912
13.39GLAAP BasNLD41:05:0113
14.59BRUIL HenkNLD41:05:0414
15.189SLAGHEKKE Jorn20NLD41:05:1415
16.91HEERES KajNLD41:05:3616
17.158PEETERS GuyNLD41:05:4317
18.146LEENSTRA NicoNLD41:05:4718
19.103ASSINK RonNLD41:06:5419
20.149STRAVER JeroenNLD41:06:5920
21.61DUIM HermanNLD41:07:0221
22.176VAN WELLE LNLD41:07:0722
23.130BROEKEMA ArjanNLD41:07:0823
24.180NYSKOM MarcusNLD41:07:1524
25.62SMIT WilliamNLD41:07:2025
26.94EIKENS RichardNLD41:07:2526
27.27ZWIEP FrankNLD41:07:2927
28.40DE VREE BertieNLD41:07:4728
29.49OLDE REUVER PeterNLD41:07:5229
30.32KORF ArnoudNLD41:07:5930
31.35HOOGWERF MarkNLD41:08:4031
32.148JOCHEMS RemcoNLD41:08:5832
33.172NOUWENS Jeroen42NLD41:08:5933
34.48ALBERTS BertusNLD41:09:0934
35.14KOK NicNLD41:09:1735
36.97AMAN EwoutNLD41:09:3836
37.124JANSEN IanNLD41:09:4637
38.36DE GRAAF WiboNLD41:09:4838
39.72VAN VELDHUIZEN RobbertNLD41:09:4939
40.26NIJKAMP JohnNLD41:10:0140
41.131DE JONG IddoNLD41:10:1541
42.192HOLSHEIMER Ml33NLD41:10:1842
43.140AUSEMS BasNLD41:10:1943
44.13SPANJER JosNLD41:10:2844
45.5MORSINK TomNLD41:10:3345
46.104SMIT RikNLD41:10:3946
47.127VAN DER LINDEN MarcelNLD41:10:4247
48.177ENSINK HenkNLD41:10:5148
49.122BREMER IsmoNLD41:10:5249
50.116DEN OUDEN GregorNLD41:11:3050
51.3VAN GILS ArthurNLD41:11:4151
52.190VAATJES O30BEL41:11:4652
53.126VAN GAMEREN MauriceNLD41:11:4653
54.77GERRITS MatthieuNLD41:11:5154
55.20HALINK MartijnNLD41:11:5355
56.175BERKEL BartNLD41:11:5456
57.1BOS JohanNLD41:11:5657
58.173EEDMANS ArthurNLD41:11:5758
59.135KOOMEN WouterNLD41:11:5759
60.17VAN DER MERCHE RoyNLD41:12:0260
61.188EBBERS Lars28BEL41:12:1961
62.93WENSINK RemcoNLD41:12:4262
63.95DIJKMAN DionNLD41:12:4463
64.136WOLTHUIS WiebrenNLD41:13:3564
65.163RIETBERG MarcNLD41:13:3765
66.10VELDKAMP RubenNLD41:13:3866
67.128VELDHUIS PaulNLD41:14:0367
68.160GAASTRA ReneNLD41:14:1068
69.169ZOLLINER MarcoNLD41:14:3669
70.88KUIPERS MartinNLD41:14:3870
71.144LUGT DannyNLD41:14:4071
72.125BIKKER IdoNLD41:14:5972
73.15HOEKMA MarcNLD41:15:2673
74.168WOLFGANG AbbingNLD41:15:2874
75.159VAN HUAGDALEN TimNLD41:15:2975
76.155HUYSMANS SvenNLD41:16:1076
77.78DIEVER JanNLD41:16:2377
78.52BODDE StijnNLD41:16:2978
79.139ALBERTS NickNLD41:16:3679
80.150LENFERINK RonNLD41:17:1180
81.53CRANS JurgenNLD41:17:4381
82.89MEIJERINK RobertNLD41:18:1582
83.7BURINK LeonNLD41:18:2883
84.9VAN HEMWIJNEN JeroenNLD41:18:3084
85.96STEENHUIS PascalNLD41:18:3085
86.141BREDEN JohnnyNLD41:19:0586
87.24KALTER TeunNLD41:19:1587
88.118DEKKER CoNLD41:19:1988
89.120SLOMP PeterNLD41:19:2089
90.90MUNSTER TheoNLD41:19:3290
91.4GREFTE PaulNLD41:19:4591
92.123KLEIWERT ErikNLD41:19:5192
93.167FRANSEN SNLD41:20:0493
94.153VANDENBERG CornelisNLD41:20:0994
95.137RENS MarkusNLD41:20:1895
96.134KOOMEN RobNLD41:20:5496
97.81GEERDINK BennoNLD41:21:2097
98.181WOLGANG KrogerNLD31:01:1398
99.86POUWELS RichardNLD31:01:2899
100.112GERAERTS LesleyNLD31:01:31100
101.184REMCO RemcoNLD31:01:56101
102.79WEERSINK PaulNLD31:01:58102
103.82THIJERT StephanNLD31:02:01103
104.182OLDE MONNIKHOF OldeNLD31:02:03104
105.23JEUNINK RichardNLD31:02:26105
106.166LEENSTRA HaroldNLD31:03:31106
107.195DE KRUGD JohanNLD31:03:36107
108.183MOMBERG MNLD31:03:41108
109.191JONGEJAN Jeroen38NLD31:04:42109
110.138KOEKENBERG JochemNLD31:05:02110
111.28LENDERINK HansNLD31:05:08111
112.12CHRISTENHUSZ PaulNLD31:05:11112
113.85PAPENBURG HaroldNLD31:06:05113
114.132VAN DER ZWAAN PaulNLD31:06:17114
115.171BOBMANN GilbertNLD31:06:24115
116.194PIANO GBEL31:06:39116
117.21ANKONE StephanNLD31:07:03117
118.170ZOLLNER JurgenNLD31:07:10118
119.185SANDER SanderNLD31:08:05119
120.106VERDOOLD VincentNLD31:13:48120
121.179GROENDE WouterNLD31:20:41121
DNF193BOSMAN Yanick22BEL242:25
DNF11GEESINK RobertNLD253:17
DNF6HAZEWINKEL RoyNLD
DNF174HIESTLAND Jan26NLD238:44
DNF107KOENDERINK FeliceNLD123:00
DNF145SCHEPERS TakoNLD119:30
DNF75VAN ANEN MichelNLD
DNF8VAN DE HOONAARD DaveNLD
DNF110VAN TUYL TonNLD114:02
DNF186VLUTTERS Andre38NLD31:00:42
DNF25WEVERS MarcoNLD241:53
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h