Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > Kids Trophy O2 Bikers - Winterslag, 20-21/09/2008, BEL - Benelux Cup - Roel Paulissen - KTO2 #11
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   Poussins Insc.: 14, Strt.: 14, Finis.: 14  

  • Uitslag
  • Top
    1. MASSOZ Nathan 4t. 00:08:03
    2. DECOSTER Louis 4t. 00:08:11
    3. JANSSENS Dries 4t. 00:08:42
    4. DE GRAEVE Jason 4t. 00:09:04
    5. CHRISTIAENS Régis 4t. 00:09:13
     
    Per categorie
    POG MASSOZ Nathan 4t. 00:08:03
    POF SOKOLL Corinna 4t. 00:10:31


    2.   Pupilles Insc.: 17, Strt.: 17, Finis.: 17  

  • Uitslag
  • Top
    1. BUNN Alexander 6t. 00:12:21
    2. CARA Rémi 6t. 00:12:32
    3. SCIUS Theo 6t. 00:12:32
    4. BECK Cedric 6t. 00:13:07
    5. VRACHTEN Arne 6t. 00:13:14
     
    Per categorie
    PUG BUNN Alexander 6t. 00:12:21
    PUF HOYAUX Ophélie 5t. 00:14:51


    3.   Benjamins Insc.: 33, Strt.: 33, Finis.: 33  

  • Uitslag
  • Top
    1. SEYKENS Scott 5t. 00:36:58
    2. KNAEPS Jasper 5t. 00:37:38
    3. DEBY Quentin 5t. 00:38:03
    4. VANPOL Nick 5t. 00:38:37
    5. DETILLEUX Cyril 5t. 00:38:48
     
    Per categorie
    BEG SEYKENS Scott 5t. 00:36:58
    BEF BAUDE Clémence 5t. 00:42:08


    4.   Minimes Insc.: 26, Strt.: 26, Finis.: 25  

  • Uitslag
  • Top
    1. CARA Boris 6t. 00:45:39
    2. HOYAUX Arnaud 6t. 00:46:21
    3. DANIELS Nicolas 6t. 00:46:27
    4. TRIGO Florian 6t. 00:46:39
    5. VEENSTRA Robin 6t. 00:46:50
     
    Per categorie
    MIG CARA Boris 6t. 00:45:39
    MIF DERVEAUX Annelies 6t. 00:53:54


    5.   Fun A Insc.: 55, Strt.: 54, Finis.: 44  

  • Uitslag
  • Top
    1. SMITS Guus 4t. 01:15:41
    2. VERBOCHT Jeroen 4t. 01:17:11
    3. THEUWS Chris 4t. 01:17:29
    4. HUYGENS Davy 4t. 01:17:38
    5. BOSSCHA Ruud 4t. 01:19:28
     
    Per categorie
    FUA SMITS Guus 4t. 01:15:41


    6.   Fun B Insc.: 40, Strt.: 39, Finis.: 27  

  • Uitlsag
  • Top
    1. WAUTERS Maarten 4t. 01:18:41
    2. DOUHA Peter 4t. 01:19:25
    3. VANDENWIJGAARD Duane 4t. 01:24:07
    4. DE GRAAFF Christiaan 4t. 01:24:11
    5. GHOOS Thierry 4t. 01:24:17
     
    Per categorie
    FUB WAUTERS Maarten 4t. 01:18:41


    7.   Masters 1 Insc.: 57, Strt.: 56, Finis.: 47  

  • Uitslag
  • Top
    1. LAST Christiaan 5t. 01:34:27
    2. SOENEN John 5t. 01:36:05
    3. PEETERS Erik 5t. 01:36:45
    4. DELFOSSE Gerrit 5t. 01:36:54
    5. DE NEF Kris 5t. 01:37:15
     
    Per categorie
    MA1 LAST Christiaan 5t. 01:34:27


    8.   Masters 2 Insc.: 36, Strt.: 35, Finis.: 31  

  • Uitslag
  • Top
    1. EVERS Erik 5t. 01:37:44
    2. GEERTS Ronny 5t. 01:38:17
    3. PORTERS Ivan 5t. 01:39:19
    4. WELLENS Patrik 5t. 01:39:44
    5. MOONS Willy 5t. 01:40:12
     
    Per categorie
    MA2 EVERS Erik 5t. 01:37:44


    9.   Nieuwlingen Insc.: 46, Strt.: 46, Finis.: 43  

  • Uitslag
  • Top
    1. DE VOCHT Bart 4t. 01:16:21
    2. LUYTEN Jeff 4t. 01:17:45
    3. HEYLEN Dries 4t. 01:18:04
    4. VANDEKINDEREN Jens 4t. 01:18:42
    5. COMBEE Leo 4t. 01:19:00
     
    Per categorie
    DEB DE VOCHT Bart 4t. 01:16:21


    10.   Dames Jeugd Insc.: 7, Strt.: 7, Finis.: 7  

  • Uitslag
  • Top
    1. SLIK Rozanne 4t. 01:31:21
    2. TERPSTRA Anne 4t. 01:33:25
    3. MARCHAL Elise 4t. 01:34:23
    4. DERVEAUX Steffi 4t. 01:38:57
    5. SCHROODER Lisa 4t. 01:40:44
     
    Per categorie
    DAJ SLIK Rozanne 4t. 01:31:21


    11.   Juniors Insc.: 44, Strt.: 44, Finis.: 40  

  • Uitslag
  • Top
    1. DE BACKER Jonas 5t. 01:32:30
    2. GROEN Erik 5t. 01:34:00
    3. WELLENS Tim 5t. 01:34:13
    4. MOORLAG Henk Jaap 5t. 01:34:24
    5. GIHOUL Romain 5t. 01:35:23
     
    Per categorie
    JUN DE BACKER Jonas 5t. 01:32:30


    12.   Dames Insc.: 20, Strt.: 20, Finis.: 20  

  • Uitslag
  • Top
    1. TURPIJN Laura 5t. 01:46:09
    2. POLSPOEL Maaike 5t. 01:47:13
    3. VAN MEURS Ariëlle 5t. 01:48:01
    4. MICHIELS Githa 5t. 01:49:19
    5. MERMANS Petra 5t. 01:54:10
     
    Per categorie
    DAM TURPIJN Laura 5t. 01:46:09


    13.   Elites & beloften Insc.: 96, Strt.: 92, Finis.: 75  

  • Uitlsag
  • Top
    1. COENEN Davy 7t. 02:09:07
    2. FUGLSANG Jacob 7t. 02:09:48
    3. PIETERSMA Jelmer 7t. 02:10:57
    4. PAULISSEN Roel 7t. 02:12:09
    5. SIMONI Gilberto 7t. 02:12:11
     
    Per categorie
    ELI COENEN Davy 7t. 02:09:07
    ESP BREMS Bjorn 7t. 02:14:47


    14.   Details  

  • Kids
  • Fun
  • Masters
  • Dames, Juniors, Nieuwlingen
  • Elites, beloften


  • 15.   3 Uren  

  • Uitslag
  • Lap times



  • Chronométrage électronique

    Systèmes de chronométrage électronique et service de traitement de données!

    Cyclisme - Course à pied - Roller - Endurance équestre - Handbike - RFID - Contrôle d'accès

    Plus d'infos - Contact