Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Gerardmer, 01-02/09/2018, FRA - Triathlon de Gerardmer
Rapportenlijst
Zoek:

Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.

1.   XL Insc.: 1637, Strt.: 1492, Finis.: 1401  

  • Resultaat
  • Details
  • Top
    1. LECOMTE TOM 4:21:51
    2. BOECHERER ANDI 4:23:13
    3. MORENO ALBERT 4:26:41
    4. VAN LUYCK SVEN 4:30:04
    5. THIBAULT-LOPEZ PACOME 4:34:12
     
    Per categorie
    elm LECOMTE TOM 4:21:51
    s2h GILLAIN MICHAËL 4:43:08
    v1h MATHIS JOHANN 4:44:00
    s3h LOUIS MATHIEU 4:51:10
    s4h JOURNOT MATTHIEU 4:52:12
    elf PEDERSEN CAMILLA 4:55:29
    v3h SIMON FRANÇOIS 4:57:44
    s1h HAAS WILLIAM 5:00:29
    v2h PHILIPPE ANTHONY 5:01:30
    s4f LOUPPE STÉPHANIE 5:31:07
    s1f VAN DER LINDEN INÈS 5:45:12
    v5h MUELLER GEROLD 5:48:15
    v1f CAUVIN MÉLANIE 5:49:43
    s2f SIMONIN MARIE 5:53:09
    v4h LARDINOIS PATRICK 6:00:16
    s3f REMY MARION 6:00:27
    v2f MEURET SOPHIE 6:08:18
    v3f COECK INGE 6:20:43
    v6h POULET PATRICK 6:38:01
    v4f GRILL CATHERINE 7:03:32
    v7h GOBLET JEAN-PIERRE 7:45:42


    2.   Découverte Insc.: 1428, Strt.: 1136, Finis.: 1101  

  • Resultaat
  • Details
  • Top
    1. BERNOT TITOUAN 1:00:28
    2. WESTRICH VICTOR 1:00:29
    3. WALTZING ANTOINE 1:00:51
    4. FEREZ SIMEON 1:01:18
    5. POLESE EMILIEN 1:01:36
     
    Per categorie
    cag BERNOT TITOUAN 1:00:28
    juh WESTRICH VICTOR 1:00:29
    sh BROCARD ALEXANDRE 1:03:15
    vh DUTHILLEUL SÉBASTIEN 1:04:05
    juf ROYER LOUISE 1:11:50
    caf LESAGE JULIETTE 1:15:04
    sf CUNAT AMÉLIE 1:16:05
    vf MEYBLUM FANNY 1:17:38


    3.   Trikids Insc.: 227, Strt.: 204, Finis.: 197  

  • Resultaat
  • Details
  • Top
    1. ZUROWSKI QUENTIN 0:13:26
    2. RETHORET JULES 0:13:29
    3. FAIVRE THIBAULT 0:13:57
    4. BIDAUX JULES 0:14:05
    5. REMY BAPTISTE 0:14:15
     
    Per categorie
    mig ZUROWSKI QUENTIN 0:13:26
    mif DOUCHE LEONIE 0:14:35
    beg L'HÔTE ANTOINE 0:14:42
    bef HENRY ARIANE 0:15:09


    4.   Mini Trikids Insc.: 160, Strt.: 154, Finis.: 152  

  • Resultaat
  • Details
  • Top
    1. VOZ LUCAS 0:11:24
    2. PELETTE JULIAN 0:11:34
    3. HIRSCHAUER RÉMI 0:11:44
    4. THESSE VALENTIN 0:11:49
    5. ANTOINE MATHIS 0:11:53
     
    Per categorie
    pug VOZ LUCAS 0:11:24
    puf PIERLOT AMÉLIE 0:12:21
    pog REIN ELIOTT 0:12:21
    pof DEPRET LIA 0:13:19


    5.   DO Insc.: 953, Strt.: 864, Finis.: 821  

  • Resultaat
  • Details
  • Top
    1. DIEMUNSCH ETIENNE 2:12:12
    2. HACKENJOS TIMO 2:15:00
    3. PLAPPERT MALTE 2:16:03
    4. VERSTRAETE EDOUARD 2:18:47
    5. IMBACH ARTHUR 2:21:01
     
    Per categorie
    elm DIEMUNSCH ETIENNE 2:12:12
    s2h MANTULET GABIN 2:22:27
    s1h TACHE ROMAIN 2:25:47
    s4h RECEVEUR NICOLAS 2:26:35
    s3h DENIS SEMBLAT GUILLAUME 2:27:08
    juh ROUGET LUCAS 2:27:30
    v3h COLIN FABRICE 2:30:35
    elf DERRON NINA 2:32:41
    v1h LE METAYER WILLIAM 2:34:55
    v2h BONNET STÉPHANE 2:40:49
    cag DELESTINNE DAMIEN 2:41:05
    s1f CROUVEZIER MARIANNE 2:47:32
    v4h KERN LIONEL 2:48:46
    s3f VIEUILLE SARAH 2:50:20
    s4f MARTINEZ JULIE 2:54:59
    v5h KALTENMEIER DIETER 3:01:10
    s2f MADRE ANNE 3:01:46
    v1f PIERSON LAURIE 3:06:26
    v2f BONNEAU SANDRYNE 3:08:39
    v6h BOBBIO ALFONSO 3:29:45
    v3f KLEIJWEGT NEL 3:32:25
    v4f GROSPERRIN CORINNE 3:36:06
    juf HUTTIN LUCILE 3:49:23
    v7h VERLAINE PHILIPPE 4:06:59


    Electronic Timing

    Timing en inschrijvingen