FUN A
|
Insc.: 71, Strt.: 71, Finis.: 68
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
VAN KEIMPEMA Bart
|
4t. 00:55:31
|
2.
|
KINDERMANS Ben
|
4t. 00:55:51
|
3.
|
KLERKEN Sjef
|
4t. 00:56:22
|
4.
|
DERKS Willem
|
4t. 00:56:47
|
5.
|
BOSSCHA Ruud
|
4t. 00:56:48
|
  |
|
|
FUN B
|
Insc.: 14, Strt.: 14, Finis.: 13
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
FREDERICKX Sam
|
4t. 01:04:56
|
2.
|
CALONNE Erwin
|
4t. 01:05:30
|
3.
|
DELISEE Franck
|
4t. 01:07:35
|
4.
|
BIESEMANS Wim
|
4t. 01:08:10
|
5.
|
DUPONT Martin
|
4t. 01:10:18
|
  |
|
|
Master 1
|
Insc.: 70, Strt.: 58, Finis.: 50
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
LAST Christiaan
|
7t. 01:43:25
|
2.
|
HERTSENS Kris
|
7t. 01:43:38
|
3.
|
DELFOSSE Gerrit
|
7t. 01:45:32
|
4.
|
MAES Geoffry
|
7t. 01:45:32
|
5.
|
PATTYN Bart
|
7t. 01:48:50
|
  |
|
|
Master 2
|
Insc.: 69, Strt.: 50, Finis.: 45
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
DE METTER Ronny
|
7t. 01:50:09
|
2.
|
EVERS Erik
|
7t. 01:52:53
|
3.
|
GEERTS Ronny
|
7t. 01:53:40
|
4.
|
PORTERS Ivan
|
7t. 01:54:24
|
5.
|
LENAERTS Bruno
|
7t. 01:54:33
|
  |
|
|
Nieuwlingen
|
Insc.: 48, Strt.: 44, Finis.: 40
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
VAN DER HEIJDEN Michiel
|
4t. 01:00:44
|
2.
|
DE VOCHT Bart
|
4t. 01:01:15
|
3.
|
MELS Fabrice
|
4t. 01:06:02
|
4.
|
VANDEKINDEREN Jens
|
4t. 01:06:03
|
5.
|
LEQUEUX Renaud
|
4t. 01:06:05
|
  |
|
|
Dames Jeugd
|
Insc.: 12, Strt.: 11, Finis.: 10
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
SLIK Rozanne
|
4t. 01:14:50
|
2.
|
MARCHAL Elise
|
4t. 01:19:34
|
3.
|
VERHESTRAETEN Karen
|
4t. 01:19:56
|
4.
|
MARCHAL Alexandra
|
4t. 01:21:35
|
5.
|
DERVEAUX Steffi
|
4t. 01:22:23
|
  |
|
|
Junior
|
Insc.: 62, Strt.: 54, Finis.: 45
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
MOORLAG Henk Jaap
|
6t. 01:29:54
|
2.
|
VAN EMPEL Micki
|
6t. 01:32:57
|
3.
|
DE BACKER Jonas
|
6t. 01:33:55
|
4.
|
GROEN Erik
|
6t. 01:34:52
|
5.
|
VAN DER HEIJDEN Rob
|
6t. 01:36:40
|
  |
|
|
Dame
|
Insc.: 36, Strt.: 31, Finis.: 25
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
BOOG Bernardine
|
6t. 01:43:08
|
2.
|
TURPIJN Laura
|
6t. 01:46:12
|
3.
|
VAN MEURS Ariëlle
|
6t. 01:47:43
|
4.
|
ZELDENRUST Monique
|
6t. 01:49:24
|
5.
|
NELEN Kristien
|
6t. 01:50:50
|
  |
|
|
Elite & Beloften
|
Insc.: 117, Strt.: 100, Finis.: 79
|
|
Uitslag
|
Top
|
1.
|
COENEN Davy
|
7t. 01:39:55
|
2.
|
PIETERSMA Jelmer
|
7t. 01:40:42
|
3.
|
TIELENS Jimmy
|
7t. 01:41:20
|
4.
|
BECKING Hans
|
7t. 01:42:25
|
5.
|
JUBBEGA Jelmer
|
7t. 01:43:45
|
  |
|
|
Poussins
|
Insc.: 6, Strt.: 6, Finis.: 6
|
|
Classement
|
Top
|
1.
|
COQUELET Gabriel
|
3t. 00:11:36
|
2.
|
SMEERS Vincent
|
3t. 00:13:38
|
3.
|
LOUIS Romain
|
3t. 00:14:12
|
4.
|
VAN DE PERRE Frédéric
|
3t. 00:14:14
|
5.
|
BLANDAUX Amaury
|
3t. 00:14:18
|
  |
|
|
Pupille
|
Insc.: 11, Strt.: 11, Finis.: 11
|
|
Classement
|
Top
|
1.
|
CARA Rémi
|
6t. 00:16:33
|
2.
|
SCIUS Theo
|
6t. 00:16:44
|
3.
|
BAUDE Arthur
|
6t. 00:18:06
|
4.
|
PONDANT Mathis
|
5t. 00:17:17
|
5.
|
REICHLING Pauline
|
5t. 00:17:46
|
  |
|
|
Benjamin
|
Insc.: 14, Strt.: 14, Finis.: 13
|
|
Classement
|
Top
|
1.
|
SEYKENS Scott
|
7t. 00:30:24
|
2.
|
DETILLEUX Cyril
|
7t. 00:30:30
|
3.
|
BEECKMAN Arnaud
|
7t. 00:30:39
|
4.
|
JAMIN Louis
|
7t. 00:30:40
|
5.
|
COQUELET Roman
|
7t. 00:31:26
|
  |
|
|
Minime
|
Insc.: 16, Strt.: 16, Finis.: 16
|
|
Classement
|
Top
|
1.
|
CARA Boris
|
6t. 00:46:25
|
2.
|
TRIGO Florian
|
6t. 00:47:49
|
3.
|
BRUYR Augustin
|
6t. 00:48:25
|
4.
|
IMBRECHT Nikolaï
|
6t. 00:49:14
|
5.
|
DANIELS Nicolas
|
6t. 00:49:14
|
  |
|
|
Details
|
-
|
|
|