Persoonlijke zone
ImprimablePdf
Challenges > Kids Trophy O2 Bikers - Dinant, 14-15/03/2009, BEL - Le Trèfle Dinantais-Merida Wallonia Cup-Kids O2 Bikers
Rapportenlijst > Elites + Espoirs - Classement
Zoek: Bladzijde: [1]
74 Inputs
 
Klachten worden niet meer geaccepteerd. Resultaten zijn definitief.
Categorie
PosNrLICENCENaamLeef.IOCClub#TijdPlaatsNaamGemeente
1.20BEL19820315MASSAER Joris27BELMTB DREAMTEAM 51:35:551ELI
2.226BEL19880912LABIE Olivier21BELGOEMAN SCOTT CY51:35:591U23
3.201BEL19901004DE BACKER Jonas19BELR. VELO-CLUB OT51:38:182U23VILVOORDE
4.224BEL19900922EVRARD Laurent19BELGKV CYCLING TEA51:38:213U23BEAUVECHAIN
5.24BEL19860722FLION Jorgen23BELGOEMAN SCOTT CY51:39:332ELI
6.41BEL19830917BRUYNSEELS Pïeter26BELAFDELING ANTWER51:39:583ELI
7.39FRA19800327LEFEVRE Sébastien29FRAAC BAZANCOURT R51:40:214ELIREIMS
8.227BEL19881028BILLAST Jordy21BELVZW TREK USA RA51:41:184U23
9.220BEL19900313ART Quentin19BELTREK USA RACING51:42:105U23SOMBREFFE
10.215BEL19890602HUPPERETZ Simon20BELCORRATEC-REUTER51:42:406U23MALMEDY
11.7BEL19791114MULKENS Mike30BELCYCLO-BIKE LIMB51:42:415ELI
12.6BEL19830703BOMANS Kristof26BELJANSSEN CYCLING51:43:156ELIMAASMECHELEN
13.25BEL19860311VAN BOXSTAEL Stijn23BELTEAM SAECO FO51:43:177ELI
14.30FRA19791219HANSEN Sebastien30FRABH-SR SUNTOUR51:44:038ELICHARLEVILLE MEZIERES
15.18BEL19750210DECLERCQ Wouter34BELADINKERKSE VEL51:44:569ELI
16.28BEL19850520LOUIS Mathieu24BELASBL RED BIKERS51:45:2610ELIBASTOGNE
17.203BEL19891217BRACKMAN Jelle20BELMTB DREAMTEAM 51:45:277U23ERONDEGEM
18.17BEL19820601VAN SINAEY Gregory27BELAFDELING OOST-V51:45:2811ELI
19.204BEL19880515LUCA Bert21BELCASA VERDE RACE51:46:088U23JONKERSHOVE
20.219BEL19900711GOOSSENS Mathieu19BELGOEMAN SCOTT CY51:46:219U23
21.221NED19900726VAN DER HEYDEN Rob19NLDTEAM VAN DER HE51:46:3010U23
22.210BEL19900509RUBBENS Wouter19BELPERVELO RACE TO51:46:3011U23
23.229BEL19870206BAISIR Thomas22BELWINDOSE HOUFFAL51:46:5912U23BERTRIX
24.27BEL19770323MARTIN Camille32BELR. VELO-CLUB OT51:48:0112ELIBRUXELLES 12
25.213BEL19900903GREISCH Yovan19BELWINDOSE HOUFFAL51:48:0613U23ARLON
26.15BEL19770124APPERMANS Steve32BELJANSSEN CYCLING51:48:5913ELI
27.202BEL19901122MARYNS Samuel19BELR. VELO-CLUB OT51:49:5214U23JAMIOULX
28.222BEL19900411VAN DAMME Cédric19BELKSV DEERLIJK 51:50:4015U23KLUISBERGEN
29.14BEL19770331MASSONET Dominique32BELJANSSEN CYCLING51:50:4614ELI
30.225BEL19900906FEVRIER Benjamin19BELROYAL VELO SPOR51:51:2016U23LEUZE-EN-HAINAUT
31.2BEL19800530LUCA Wesley29BELCASA VERDE RACE51:51:2615ELI
32.223FRA19880215HUVELLE Benjamin21FRAVTT PONTOIS51:52:2717U23PONT/SAMBRE
33.32BEL19860616PORTERS Robin23BELVZW TREK USA RA51:52:3516ELI
34.23BEL19780607BAUS Frédéric31BELTHE BARRACUDA C51:52:5317ELIENINES
35.234BEL19890622COLONVAL Adrien20BELCORRATEC-REUTER51:53:0418U23NALINNES
36.26BEL19810112SCHEPERS Geert28BELHEYLEN MEUBELCE51:53:3918ELI
37.29BEL19780906VERMEEREN Xavier31BELADINKERKSE VEL51:53:4119ELILANGEMARK
38.36BEL19850519DECOUX Jonathan24BELARDENNE - GAUME51:53:5120ELIMETTET
39.40BEL19860812MOLLERS Samuel23BELSECTION LIEGEOI51:53:5121ELIWAIMES
40.205BEL19891111MYLLE Simon20BELCASA VERDE RACE51:54:3619U23
41.31BEL19820216BRADEFER Géry27BELSECTION HENNUYE51:54:5822ELIWASMES-AUDEMEZ-BRIFFOEIL
42.19BEL19840312FONTAINE Sébastien25BELTHE BARRACUDA C51:55:1723ELIGILLY (CHARLEROI)
43.211BEL19901122THAENS Robin19BELPRO CYCLING TEA51:56:5420U23HECHTEL
44.235BEL19900425RIFFLART Lucien19BELSUPER BIKERS EC51:57:4421U23SILENRIEUX
45.231BEL19891130DASSELEER Gaetan20BELR. VELO-CLUB OT51:57:4422U23THUIN
46.216FRA19880222DEFEVRE Laurent21FRATEAM VTT EKOI P51:59:1123U23
47.37BEL19821124DECOUX Arnaud27BELTEAM VRVBIKE DT51:59:2024ELIBIESME
48.212BEL19881220VANDENBOGAERDE Robin21BELLINGIER VERSLU51:59:3524U23BREDENE
49.22BEL19840403SELVAIS Damien25BELFREE BIKE TEAM51:59:5425ELIYVES-GOMEZEE
50.218BEL19890208WANGEN Fabrice20BELCORRATEC-REUTER52:00:1725U23BURG-REULAND
51.33BEL19820626QUINDOT Pierre27BELSUPER BIKERS52:01:4126ELIMAISSIN
52.8BEL19810517GARREIN Joris28BELCASA VERDE RACE52:02:4127ELIIEPER
53.12BEL19860923LODOMEZ Philippe23BELCORRATEC-REUTER52:03:1928ELIMALMEDY
54.5BEL19800407LUCAS Christophe29BELARDENNE - GAUME52:03:3329ELICOURCELLES
55.206FRA19871031BORDEAU Guillaume22FRAST AMAND LES EA52:04:2726U23VALENCIENNES
56.34FRA19840108CHERIFI Arnaud25FRAARDENN'POINTE C52:07:1230ELI
57.217BEL19901203VAN NYEN Hans19BELWIELERVERENIGIN52:07:3527U23
58.9BEL19830401HENIN Thibaut26BELWINDOSE HOUFFAL52:07:4631ELIHAMOIS
59.21FRA19850814TABARY Arduin24FRABCH52:09:4032ELITAINTIGNIES
60.232BEL19901005DONSIN Loïc19BELARDENNES MOUNTA52:11:2728U23SPA
61.11BEL19790523BEAUDOIN Nicolas30BELCORRATEC-REUTER52:14:3933ELISTOUMONT
62.4BEL19850910LUCAS Jérôme24BELARDENNE - GAUME41:36:4434ELIPONT-À-CELLES
63.230BEL19880216JACQUEMIN Denis21BELWINDOSE HOUFFAL41:40:1129U23MOIRCY
64.35BEL19770423GOBBATO Agostino32BELSECTION LIEGEOI41:40:1835ELISAINT-NICOLAS (LG.)
65.38BEL19821124DECOUX Guillaume27BELARDENNE - GAUME41:40:2336ELIMETTET
66.207FRA19880129DELHAYE Rudy21FRAVTT ST AMAND-LE41:41:1630U23WARGNIES LE PETIT
67.228BEL19870321DE WEGHE Sam22BELVLAAMS-BRABANTS41:42:0431U23PEPINGEN
68.3BEL19850624LEFEVRE Jasper24BELCASA VERDE RACE41:46:3537ELI
69.13FRA19840326REVERSÉ Yohann25FRAVTT SAINT AMAND41:49:4038ELILILLE
70.214BEL19890118KAUFFMANN Dimitri20BELCORRATEC-REUTER41:50:3132U23FERRIERES
71.209FRA19870308RIVART Thierry22FRAVTT PONTOIS41:56:5833U23
72.233BEL19900704SAUCIN Olivier19BELSECTION HENNUYE31:45:4734U23CHÂTELET
DNF10BEL19791130GRANDMAIRE Vincent30BELCORRATEC-REUTER238:27ELISTAVELOT
DNF208FRA19900420VANDEMEULEBROEKE Kevin19FRAVTT SAINT-AMAND31:24:44U23
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h